Logo

Forum  
Κοινότητα
Forum
Αναζήτηση
Σύνδεθείτε

Συνδεθείτε στο Gyn.gr

Ρωτήστε τους

συνεργάτες μας

για θέματα υγείας

που σας απασχολούν

Δείτε πάνω απο

16.000 απαντήσεις 

απο ερωτήσεις

επισκεπτών

Δείτε προφίλ και κάντε

νέους φίλους!

Δημιουργήστε μια

όμαδα και συμμετέχετε

σε άλλες!

Web counters Απόκρυψη
Επισκέψεις Επισκέπτες
Σήμερα 444 278
Εχθές 1.346 951
Top Day 26.535
(03/17/10)
28.246
(03/19/10)
Σύνολο 4.588.928 4.562.873
Forum http://www.gyn.gr
Forum
  > Ερωτήσεις Απαντήσεις για το gyn.gr
    > Γυναικολογικά Θέματα
      > Νέα ερώτηση
Last Visit:19 Σεπτέμβριος 2014 at 12:50:17Συνδεθείτε | Top 10
  Εκτυπώστε  
Νέα ερώτηση
1 Αποστολέας Μήνυμα

ath_geor
Debutant Debutant

Πρώτη εγγραφή στις:
07 Ιούλιος 2004
STATUS:ath_geor - Offline
Καταχώρηση 07 Σεπτέμβριος 2004 at 15:04:11 

KΑΛΗΣΠΕΡΑ ΓΙΑΤΡΕ!!chemas-microsoft-com:office:office" />>>

ΑΚΟΜΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΩ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ. >>

ΕΝΑ ΒΡΑΔΥ ΕΙΧΑ ΕΝΤΟΝΟΥΣ ΠΟΝΟΥΣ ΣΤΟ ΝΕΦΡΟ ΠΟΥ ΜΕ ΑΝΑΓΚΑΣΑΝ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΟΥ ΕΦΗΜΕΡΕΥΕ. ΕΔΩΣΑ ΑΙΜΑ ΚΑΙ ΟΥΡΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΒΡΗΚΑΝ ΚΑΤΙ ΑΝΗΣΥΧΗΤΙΚΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΚΟΛΙΚΟΣ ΝΕΦΡΟΥ. ΑΝ ΞΑΝΑΠΟΝΕΣΩ ΛΙΓΟ ΝΑ ΠΑΡΩ DEPON Η' ΑΝ Ο ΠΟΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΝΥΠΟΦΟΡΟΣ ΝΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΕΙΣΑΓΩΓΗ. >>

ΕΠΙ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΣΥΝΕΧΙΖΑ ΝΑ ΠΟΝΑΩ (ΜΟΝΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ) ΚΑΙ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΙΠΠΟΚΡΑΤΕΙΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ. ΕΔΩΣΑ ΞΑΝΑ ΑΙΜΑ ΚΑΙ ΟΥΡΑ ΚΑΙ ΟΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΕΔΕΙΞΑΝ ΟΥΡΟΛΟΙΜΩΞΗ. ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΕΠΕΙΔΗ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΑΚΟΥΜΠΗΣΑ ΣΕ ΞΕΝΕΣ ΤΟΥΑΛΕΤΕΣ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΕΚΑΝΑ ΜΠΑΝΙΟ ΣΕ ΒΡΟΜΙΚΗ Η' ΠΟΛΥΣΥΧΝΑΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ.

Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΚΕΙ ΜΟΥ ΕΠΕ ΠΩΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟΝ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ Η ΟΥΡΟΛΟΙΜΩΞΗ ΑΛΛΑ ΜΠΟΡΕΙ ΠΡΟΕΡΧΕΤΑΙ ΑΠΟ ΚΑΤΑΚΡΑΤΗΣΗ ΟΥΡΩΝ ΣΤΟ ΝΕΦΡΟ (ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΛΟΓΟ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΔΥΣΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ) ΚΑΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΥΝΤΑΙ ΛΙΜΩΞΕΙΣ. >>

ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΣΥΜΒΕΙ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΡΕ?

ΜΕ ΚΑΝΑΝ ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΚΑΙ  ΜΟΥ ΒΑΛΑΝ ΟΡΟ ΓΙΑ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΕΝΔΟΦΛΕΒΙΑ ΓΙΑ 7 ΜΕΡΕΣ ΜΟΥ ΕΔΙΝΑΝ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ (SELEXID). >>

Ο ΓΙΑΤΡΟΣ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΟΜΩΣ ΠΟΥ  ΒΡΙΣΚΟΤΑΝ ΣΕ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΑΦΟΥ ΔΙΕΓΝΩΣΑΝ ΟΥΡΟΛΟΙΜΩΞΗ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΠΩ 2 ΜΕΡΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΘΕΡΑΠΕΙΑ. ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΚΡΑΤΗΣΑΝ ΟΜΩΣ 8 ΑΠΟ ΤΙΣ ΟΠΟΙΕΣ ΤΙΣ 7 ΜΟΥ ΕΔΙΝΑΝ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ ΚΑΙ ΜΙΑ ΜΕ ΚΡΑΤΗΣΑΝ ΧΩΡΙΣ ΦΑΡΜΑΚΟ ΝΑ ΔΟΥΝ ΑΝ ΠΟΝΕΣΩ. ΚΑΘΕ ΓΙΑΤΡΟΣ ΠΟΥ ΠΕΡΝΟΥΣΕ ΕΛΕΓΕ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ. ΑΛΛΟΣ ΕΙΠΕ ΠΩΣ Η ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ ΚΡΑΤΑΕΙ 4 ΜΕΡΕΣ ΑΛΛΟΣ 5 ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ ΒΓΗΚΑ ΣΕ 8 ΜΕΡΕΣ.

ΣΤΟ ΜΕΤΑΞY ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΜΠΗΚΑ ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ ΔΕΝ ΞΑΝΑΠΟΝΕΣΑ ΣΤΟ ΝΕΦΡΟ. ΟΥΤΕ ΕΙΧΑ ΠΟΤΕ ΤΣΟΥΞΙΜΑΤΑ ΟΠΩΣ ΑΛΛΕΣ ΕΓΚΥΕΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΕΠΙΣΗΣ ΟΥΡΟΛΟΙΜΩΞΗ ΚΑΙ ΝΟΣΗΛΕΥΟΤΑΝ ΜΑΖΙ ΜΟΥ. ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΠΩΣ ΤΖΑΜΠΑ ΚΑΙ ΑΔΙΚΑ ΦΟΡΤΩΝΩ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΙΣΧΥΡΗ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ. ΜΕ ΔΙΑΒΕΒΑΙΩΣΑΝ ΠΑΝΤΩΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΥΝΗΘΙΣΜΕΝΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΦΟΒΟΣ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΑΡΚΕΤΑ ΜΕΓΑΛΟ ΣΤΗΝ 27-28 ΕΒΔΟΜΑΔΑ. >>

ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΑΝ ΞΕΡΕΤΑΙ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΑΡΜΑΚΟ?>>

ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΦΟΒΟΣ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ. >>

> >

> >

Go Top
Προφίλ - ath_geor Αποστολή Mail - ath_geor Στείλτε ένα Μήνυμα στον χρήστη - ath_geor

dr.zissopoulos
Expert Expert

Πρώτη εγγραφή στις:
08 Οκτώβριος 2003
STATUS:dr.zissopoulos - Offline
Καταχώρηση 09 Σεπτέμβριος 2004 at 23:02:12 
Αγαπητή φίλη,  είχες μια  συνηθισμένη  επιλοκή  απο  το  ουροποιητικό  στην εγκυμοσύνη.  Η  αντιμετώπιση  ήταν   αυτή που έπρεπε  και το  παιδί δεν  κινδυνεψε από την θεραπεία

Με  φιλικούς  χιαρετισμούς

Π.Ζ.

---------------
Δρ. Παρμενίων Ζησόπουλος
Μαιευτήρ - Χειρουργός - Γυναικολόγος
Κούσκουρα 3, 54622 Θεσσαλονίκη
Go Top
Προφίλ - dr.zissopoulos Αποστολή Mail - dr.zissopoulos
  Εκτυπώστε  

Cookies Απόκρυψη
Κάντε το Gyn.gr αρχική σελίδα στο browser σας

©gyn.gr 2002-2014 - Contact Site Owner - webmaster (a) gyn.gr - Designed with ASP-Nuke community v1.4 SP4
Όροι χρήσης - Προστασία προσωπικών δεδομένων - Προστασία πνευματικής ιδιοκτησίας
Page processed in: 0,5781 seconds.