Logo

Forum  
Κοινότητα
Forum
Αναζήτηση
Σύνδεθείτε

Συνδεθείτε στο Gyn.gr

Ρωτήστε τους

συνεργάτες μας

για θέματα υγείας

που σας απασχολούν

Δείτε πάνω απο

16.000 απαντήσεις 

απο ερωτήσεις

επισκεπτών

Δείτε προφίλ και κάντε

νέους φίλους!

Δημιουργήστε μια

όμαδα και συμμετέχετε

σε άλλες!

Web counters Απόκρυψη
Επισκέψεις Επισκέπτες
Σήμερα 23 8
Εχθές 1.204 879
Top Day 26.535
(03/17/10)
28.246
(03/19/10)
Σύνολο 4.647.449 4.602.463
Forum http://www.gyn.gr
Forum
  > Ερωτήσεις Απαντήσεις για το gyn.gr
    > Γυναικολογικά Θέματα
      > ΔΙΑΤΑΡΑΧΕΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ
Last Visit:01 Νοέμβριος 2014 at 01:01:02Συνδεθείτε | Top 10
  Εκτυπώστε  
ΔΙΑΤΑΡΑΧΕΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ
1 Αποστολέας Μήνυμα

fermantzi
Amateur Amateur

Πρώτη εγγραφή στις:
23 Μάιος 2005
STATUS:fermantzi - Offline
Καταχώρηση 20 Αύγουστος 2008 at 08:56:30 
ΓΕΙΑ ΣΑΣ. ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΤΕ ΜΙΑ ΛΥΣΗ ΚΑΙ ΤΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ.

ΕΔΩ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΕΧΩ ΣΤΑΘΕΡΟ ΚΥΚΛΟ ΚΑΘΕ 30, 32 ΜΕΡΕΣ ΤΟ ΠΟΛΥ. ΕΧΩ ΕΝΑ ΑΓΟΡΑΚΙ 2 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ ΠΟΛΥ ΓΡΗΓΟΡΑ ΚΑΙ ΜΕ ΜΙΑ ΜΟΝΟ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΣΤΟΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΚΥΚΛΟ.Ο ΣΥΖΥΓΟΣ ΥΣΧΙΡΙΖΕΤΑΙ ΟΤΙ Η ΕΠΑΦΗ ΗΤΑΝ ΤΗΝ 11η ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ(ΕΓΩ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ, ΑΛΛΑ ΓΙΑ 30 ΜΕΡΕΣ ΚΥΚΛΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΝΩΡΙΣ ΓΙΑ ΣΥΛΛΗΨΗ;)

ΟΤΑΝ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑ ΤΟ ΘΗΛΑΣΜΟ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΣΥΝΕΧΙΣΤΗΚΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΚΑΘΕ 30 ΜΕΡΕΣ.

ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΠΡΙΛΙΟ ΤΟΥ 2008 ΜΟΛΙΣ ΕΙΠΑΜΕ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΜΕ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΓΙΑ 2ο ΠΑΙΔΙ ΑΡΧΙΣΑΝΕ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ. ΣΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΜΗΝΥΜΑ ΠΟΥ ΣΑΣ ΕΣΤΕΙΛΑ ΣΑΣ ΓΡΑΦΩ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ(2 ΦΟΡΕΣ ΤΟ ΜΗΝΑ)

7/4/08 ΠΕΡΙΟΔΟΣ

19/4/08  ΠΟΛΥ ΑΙΜΑ ΓΙΑ  ΜΕΡΕΣ ΠΕΡΙΠΟΥ

9 /5/08 ΠΕΡΙΟΔΟΣ

13/6/08 ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΕΡΘΕΙ ΑΚΟΜΑ. ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΣΤΗ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΟΠΟΥ ΒΡΕΘΗΚΕ ΥΓΡΟ ΣΤΟ ΔΟΥΓΛΑΣΕΙΟ. ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ZINADOL ΓΙΑ ΤΟ ΥΓΡΟ ΚΑΙ PRIMOLUT ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ ΠΕΡΙΟΔΟΣ. ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΥΠΕΡΗΧΟ ΟΙ ΟΩΘΗΚΕΣ ΜΟΥ ΦΑΝΗΚΑΝ ΠΟΛΥΚΥΣΤΙΚΕΣ.ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΕΤΣΙ ΞΑΦΝΙΚΑ ΝΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΟΙ ΟΩΘΗΚΕΣ ΠΟΛΥΚΥΣΤΙΚΕΣ;

21/6/08 ΠΕΡΙΟΔΟΣ

04/07/08 ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΣΤΗΝ ΓΙΑΤΡΟ ΟΠΟΥ ΤΟ ΥΓΡΟ ΕΙΧΕ ΦΥΓΕΙ. ΕΙΔΑΜΕ  ΕΝΑ ΩΑΡΙΟ 18mm ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΟΤΙ ΣΕ 2 ΜΕΡΕΣ ΠΕΡΙΠΟΥ ΘΑ ΥΠΑΡΞΕΙ ΟΩΡΗΞΙΑ. ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΟΙ ΟΩΘΗΚΕΣ ΦΑΝΗΚΑΝ ΠΟΛΥΚΥΣΤΙΚΕΣ.ΡΩΤΗΣΑ ΤΗ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΝΑ ΚΑΝΩ ΟΡΜΟΝΙΚΕΣ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ "ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΤΟ ΥΓΡΟ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΗΚΕ ΔΕΝ ΑΝΥΣΗΧΩ".ΣΤΟΝ ΜΗΝΑ ΑΥΤΟ ΚΑΝΑΜΕ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΓΙΑ ΣΥΛΛΗΨΗ.(ΕΠΑΦΕΣ 27/06,01/07,03/07,05/07,07/07,09/07)

18/17/08 ΠΕΡΙΟΔΟΣ (ΕΠΑΦΕΣ:31/07,01/08,03/08,05/08,06/0 8). ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΣΑΣ ΓΡΑΦΩ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΕΡΘΕΙ ΠΕΡΙΟΔΟΣ.ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ 18/08 ΕΚΑΝΑ ΕΝΑ ΤΕΣΤ, ΣΤΑ ΠΡΩΤΑ 5 ΛΕΠΤΑ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΓΡΑΜΜΗ (ΑΡΝΗΤΙΚΟ) ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΛΙΓΟ ΕΜΦΑΝΙΣΤΗΚΕ ΚΑΙ Η ΔΕΥΤΕΡΗ ΓΡΑΜΜΗ(ΘΕΤΙΚΟ) ΚΑΙ ΠΑΡΕΜΕΙΝΕ ΕΤΣΙ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ. ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΠΡΩΙ ΕΚΑΝΑ ΑΚΟΜΗ ΕΝΑ ΤΕΣΤ ΚΑΙ ΒΓΗΚΕ ΑΡΝΗΤΙΚΟ.ΝΑ ΣΗΜΕΙΩΣΩ ΟΤΙ ΕΧΩ ΣΗΜΑΔΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΠΟΝΟΣ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ, ΦΟΥΣΚΩΜΑ, ΠΟΝΟΣ ΚΑΙ ΠΡΗΞΙΜΟ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ.  

ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΔΙΚΗ ΣΑΣ ΓΝΩΜΗ ΚΑΙ ΤΙ ΜΕ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΕΤΕ ΝΑ ΚΑΝΩ;

ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ;ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΚΟΜΗ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΕΣΤ ΣΕ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΟ;ΤΕΛΙΚΑ ΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΥΝΕΒΕΙ ΜΕ ΤΑ ΤΕΣΤ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΞΙΟΠΙΣΤΑ. 

ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΕ ΤΙΣ ΠΟΛΥΚΥΣΤΙΚΕΣ;ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΟΥ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΜΕ ΠΟΛΥΚΥΣΤΙΚΕΣ ΤΕΚΝΟΠΟΙΟΥΝ ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΦΟΡΑ;

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗ ΣΑΣ ΜΠΕΡΔΕΨΑ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΤΑ ΕΓΡΑΨΑ.

ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΑΣ. 

Go Top
Προφίλ - fermantzi

dr.zissopoulos
Expert Expert

Πρώτη εγγραφή στις:
08 Οκτώβριος 2003
STATUS:dr.zissopoulos - Offline
Καταχώρηση 20 Αύγουστος 2008 at 15:29:09 
Αγαπητή  Φίλη!

Αυτό  με το  ΄΄τεκνοποιούν  μονον μια φορά΄΄ είναι  ενα χοντρό ψέμα.. Προσεξε ακλλιτερα αυτόν/την  που σου τοπ είπε!

Περιμενε τωρα  2-3 ημερες  ακομη,  κι  αν δεν  ελθει  περίοδος , κανε ενα τεστ κυησεως  από το φαρμακειο...  Ισως....Δεν ξερεις καμία φορά..!

παντως , θα συλλαβεις οπΩΣδηποτε...  Πιθανοτητες σε  καθε κυκλο:  20%!

Φιλικά

Π.Ζ. [lo]

---------------
Δρ. Παρμενίων Ζησόπουλος
Μαιευτήρ - Χειρουργός - Γυναικολόγος
Κούσκουρα 3, 54622 Θεσσαλονίκη
Go Top
Προφίλ - dr.zissopoulos Αποστολή Mail - dr.zissopoulos
  Εκτυπώστε  

Cookies Απόκρυψη
Κάντε το Gyn.gr αρχική σελίδα στο browser σας

©gyn.gr 2002-2014 - Contact Site Owner - webmaster (a) gyn.gr - Designed with ASP-Nuke community v1.4 SP4
Όροι χρήσης - Προστασία προσωπικών δεδομένων - Προστασία πνευματικής ιδιοκτησίας
Page processed in: 0,6091 seconds.