Logo

Forum  
Κοινότητα
Forum
Αναζήτηση
Σύνδεθείτε

Συνδεθείτε στο Gyn.gr

Ρωτήστε τους

συνεργάτες μας

για θέματα υγείας

που σας απασχολούν

Δείτε πάνω απο

16.000 απαντήσεις 

απο ερωτήσεις

επισκεπτών

Δείτε προφίλ και κάντε

νέους φίλους!

Δημιουργήστε μια

όμαδα και συμμετέχετε

σε άλλες!

Forum http://www.gyn.gr
Forum
  > Ερωτήσεις Απαντήσεις για το gyn.gr
    > Ουρολογία - Ανδρολογία
      > ΟΥΡΟΛΟΙΜΩΞΗ!
Last Visit:16 Απρίλιος 2014 at 13:12:26Συνδεθείτε | Top 10
  Εκτυπώστε  
ΟΥΡΟΛΟΙΜΩΞΗ!
1 Αποστολέας Μήνυμα

NIK10
Debutant Debutant

Πρώτη εγγραφή στις:
03 Μάρτιος 2010
STATUS:NIK10 - Offline
Καταχώρηση 12 Μάρτιος 2010 at 14:20:40 
ΓΕΙΑ ΣΑΣ!ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΕΡΓΟ ΣΑΣ!ΤΗΝ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΕΡΩΤΗΣΗ ΤΗΝ ΕΚΑΝΑ Κ ΣΤΟΝ Κ ΖΗΣΟΠΟΥΛΟ Κ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ Κ ΕΣΑΣ!ΕΙΜΑΙ 30 ΧΡΟΝΩΝ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΗ 5 ΧΡΟΝΙΑ!ΣΤΙΣ 15/5/2006 ΕΠΑΘΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΟΥΡΟΛΟΙΜΩΞΗ ΑΠΟ ΠΡΩΤΕΑ ΜΙΡ. ΕΙΧΑ ΕΝΤΟΝΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΚΑΘΩΣ Κ ΑΙΜΑ ΣΤΑ ΟΥΡΑ!ΣΤΟΝ ΚΟΛΠΟ ΤΟ ΙΔΙΟ ΒΑΚΤΗΡΙΟ.Ο ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΜΟΥ ΤΟΤΕ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΜΠΑΚΤΡΙΜΕΛ(2 ΚΟΥΤΙΑ)ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΕ!Μ ΕΣΤΕΙΛΕ ΓΙΑ ΥΠΕΡΗΧΟ ΝΕΦΡΩΝ Κ ΔΕΝ ΕΔΕΙΞΕ ΤΙΠΟΤΑ!ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΔΕΝ ΥΠΟΧΩΡΗΣΑΝ Κ ΞΑΝΑΕΚΑΝΑ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ Κ ΚΟΛΠΟΥ Κ ΟΥΡΩΝ ΜΕ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΕΣ Κ ΔΕΝ ΕΔΕΙΞΑΝ ΤΙΠΟΤΑ!ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΗΜΟΥΝ ΚΑΛΑ ΜΟΥ ΔΙΝΕΙ ΝΟΡΟΣΙΝ (2 ΚΟΥΤΙΑ) ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΗΡΕΜΗΣΑ!ΣΤΙΣ 21/3/2007 ΕΧΩ ΠΑΛΙ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΟΥΡΟΛΟΙΜΩΞΗΣ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΦΟΡΑ E COLI<10 ΕΙΣ ΤΗΝ 6η ΜΕ (ΠΛΑΚΩΔΗ 0-2,ΠΥΟΣΦΑΙΡΙΑ 4-6,ΕΡΥΘΡΑ 0-2)ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΚΟΛΠΟ ΤΟ ΙΔΙΟ ΜΕ ΑΣΠΡΑ ΥΓΡΑ(ΕΠΙΘ ΚΥΤ 2+,ΒΑΤ GR- 1+) ΟΛΑ Τ ΑΛΛΑ ΚΑΘΑΡΑ ΜΥΚΟΠΛ-ΟΥΡΕΟΠΛ-ΤΡΙΧΟΜΟΝ-ΧΛΑΜΥΔΙΑ ΚΤΛ!ΠΑΙΡΝΩ ΝΟΡΟΣΙΝ (2 ΚΟΥΤΙΑ) .ΜΕΤΑ ΑΠΟ 2 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΞΑΝΑΚΑΝΩ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ( ΟΛΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ) ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ ΚΑΠΟΙΑ ΜΙΚΡΑ ΕΝΟΧΛΗΜΑΤΑ ΠΑΛΙ ΠΟΝΑΚΙΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ Κ ΒΑΡΟΣ ΣΤΗ ΜΕΣΗ ΜΟΥ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΗΤΑΝ ΠΙΟ ΕΝΤΟΝΑ!ΔΕΝ ΜΕ ΒΓΑΖΟΥΝ ΤΙΠΟΤΑ Κ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΔΕΝ ΜΟΥ ΔΙΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ!ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΠΑΙΡΝΩ CECLOR ΓΙΑ ΑΜΥΓΔΑΛΙΤΙΔΑ Κ ΜΕ ΠΕΡΑΣΑΝ Κ ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΚΑΤΩ!ΗΡΕΜΗΣΑ ΤΕΛΕΙΩΣ!ΩΣΠΟΥ ΤΟΝ ΙΟΥΛΙΟ ΤΟΥ 2009 ΕΝΩ ΗΜΟΥΝ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΠΑΘΑΙΝΩ ΟΥΡΟΛΟΙΜΩΞΗ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΣΕΞΟΥΑΛΙΚΗ ΕΠΑΦΗ ΜΕ ΤΟΝ ΣΥΖΥΓΟ(ΟΜΩΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΠΡΟΦΥΛΑΚΤΙΚΟ ΓΙΑ ΤΥΧΟΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΑΚΟΜΗ),ΕΙΧΑ ΒΑΡΟΣ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ,ΑΙΣΘΗΜΑ ΚΑΥΣΟΥ,ΤΣΟΥΞΙΜΟ ΚΑΙ ΑΣΠΡΑ ΥΓΡΑ ΣΤΟΝ ΚΟΛΠΟ!ΠΑΙΡΝΩ ΤΗΛ ΤΟΝ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΔΙΝΕΙ ΤΑ CECLOR ΠΑΛΙ ΤΩΝ 750 2 ΦΟΡΕΣ ΤΗ ΜΕΡΑ ΓΙΑ 7 ΜΕΡΕΣ!ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΗΜΟΥΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ!ΟΣΟ ΤΑ ΕΠΑΙΡΝΑ ΕΙΧΑ ΚΡΑΜΠΕΣ ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΟΥ Κ ΡΙΓΟΣ ΕΝΤΟΝΟ ΟΧΙ ΠΥΡΕΤΟ ΟΜΩΣ!ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΤΗΝ ΤΕΛΕΙΩΣΑ ΔΕΝ ΕΙΔΑ ΔΙΑΦΟΡΑ!ΓΥΡΙΖΩ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ Κ ΠΑΩ ΓΙΑ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ!ΣΤΙΣ 10/8/2009 ΤΑ ΚΑΝΩ ΟΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΟΥΡΑ ΚΟΛΠΟ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΕΣ!ΜΟΥ ΒΓΑΖΟΥΝ ΟΥΡΑ:ΠΛΑΚΩΔ 8-10,ΠΥΟΣΦΑΙΡ 2-4,ΕΡΥΘΡΑ 0-2 ΔΙΑΥΓΗ ΙΔΙΑΖΟΥΣΑ 1020 ΟΞΙΝΗ ΚΑΙ ΚΡΥΣΤΑΛΛΟΥΣ ΑΡΑΙΟΥΣ ΟΞΑΛΙΚΟΥ CA,ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑ ΑΡΝΗΤΙΚΗ(ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΜΕΤΑ 5 ΜΕΡΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ)ΚΟΛΠΟΥ:ΕΠΙΘ ΚΥΤ 2+,ΕΡΥΘΡΑ 0,ΠΥΟΣΦΑΙΡ 1+ ΜΥΚΗΤΕΣ 3+ ΒΑΤ GR-1+,ΤΡΙΧ-ΜΥΚΟΠΛ-ΟΥΡΕΟΠΛ-ΧΛΑΜΥΔ ΟΧΙ,ΤΕΣΤ ΠΑΠ ΚΟΛΠΟΒΑΚΤΗΡΙΔΙΑ,ΚΑΤΗΓ 1 ΚΥΤ ΠΛΑΚ ΕΠΙΘ ΕΠΙΠΟΛΗΣ ΑΡΚΕΤΑ,ΔΙΑΜΕΣΑ ΠΟΛΛΑ,ΕΠΙΘ ΚΥΤ ΕΝΔΟΤΡΑΧ ΑΡΚΕΤΑ ΠΟΛΥΜΟΡΦΟΠΥΡ ΑΡΚΕΤΑ! ΟΛΑ Τ ΑΛΛΑ ΚΑΘΑΡΑ! Κ ΟΙ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΕΣ ΚΑΘΑΡΕΣ!ΜΟΥ ΔΙΝΕΙ ΝΤΑΚΤΑΡΙΝ ΚΟΛΠΙΚΑ ΓΙΑ ΜΥΚΗΤΕΣ Κ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΤΗΚΑΝ!ΕΓΩ ΟΜΩΣ ΗΜΟΥΝ ΧΑΛΙΑ ΜΕ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΒΑΡΟΣ ΣΤΗ ΜΕΣΗ ΤΣΟΥΞΙΜΟ ΣΕ ΟΥΡΗΘΡΑ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΣΥΧΝΟΟΥΡΙΑ!ΤΑ ΑΣΠΡΑ ΥΓΡΑ ΣΥΝΕΧΙΖΑΝ!ΕΠΕΙΔΗ ΤΟΥ ΠΑΡΑΠΟΝΙΟΜΟΥΝ ΟΤΙ ΔΕΝ ΗΜΟΥΝ ΚΑΛΑ ΜΟΥ ΔΙΝΕΙ ΝΟΡΟΣΙΝ (2 ΚΟΥΤΙΑ) ΑΛΛΑ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΗΜΟΥΝ ΚΑΛΑ ΜΕ ΠΙΟ ΗΠΙΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΤΩΡΑ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΚΑΛΑ!ΚΑΝΩ ΞΑΝΑ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ Κ ΒΓΑΖΟΥΝ ΚΟΛΠΟΥ: MONO GRAM+ ΒΑΚΤΗΡΙΑ ΛΙΓΑ Κ ΚΟΚΚΟΥΣ +ΣΠΑΝΙΟΥΣ ΚΑΛΛΙΕΡΓ ΚΑΘΑΡΗ!ΟΥΡΑ: ΠΥΟΣΦ 0-2, ΕΡΥΘΡΑ 0-2,ΕΠΙΘ ΛΙΓΑ ΠΛΑΚΩΔΗ ΒΛΕΝΝΗ ΛΙΓΗ,ΟΞΟΝΗ ΙΧΝΗ, ΚΙΤΡΙΝΗ ΔΙΑΥΓΗΣ 1020 ΟΞΙΝΗ ,ΜΥΚ-ΟΥΡ-ΤΡΙΧ-ΧΛΑΜΥΔ ΟΧΙ!ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΤΣΟΥΞΙΜΟ ΣΕ ΟΥΡΗΘΡΑ ΟΧΙ ΣΥΧΝΟΟΥΡΙΑ, ΚΡΑΜΠΕΣ ΑΡΑΙΑ Κ ΠΟΥ ΜΥΙΚΕΣ,ΡΙΓΗ, ΠΟΝΟ ΣΤΗ ΜΕΣΗ ΕΝΤΟΝΟ Κ ΑΣΠΡΑ ΥΓΡΑ ΕΝΩ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΚΑΝΩ Κ ΔΕΚΑΤΑ 37,3-4! ΠΑΩ ΚΑΙ ΣΕ ΟΥΡΟΛΟΓΟ Μ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ Κ ΜΕ ΣΤΕΛΝΕΙ ΓΙΑ ΥΠΕΡΗΧΟ !ΤΟΝ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΔΕΙΧΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ  ΜΕ ΒΑΖΕΙ ΞΑΝΑΚΑΝΩ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΜΕΤΑ 2 ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΧΑΛΙΑ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΠΩΣ ΑΝΤΕΞΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ 2 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ,ΤΟ ΝΕΡΟ ΗΤΑΝ Η ΓΙΑΤΡΕΙΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΛΙΓΟ!ΚΑΙ ΜΟΥ ΒΓΑΖΟΥΝ ΟΥΡΑ:ΠΥΟΣΦ 0-2,ΕΡΥΘΡ 0-2,ΕΠΙΘ ΚΥΤ ΛΙΓΑ ΠΛΑΚΩΔΗ-ΣΠΑΝΙΑ ΣΤΡΟΓΓΥΛΑ ΚΥΣΤΕΩΣ,ΒΛΕΝΝΗ ΑΡΚΕΤΗ, ΚΙΤΡΙΝΗ, ΔΙΑΥΓΗΣ,ΟΞΙΝΗ,1020!ΚΟΛΠΟΥ:ΠΥΟΣΦ 0-1,GRAM+ΑΡΚΕΤΑ,GRM+ ΚΟΚΚΟΥΣ ΣΠΑΝΙΟΥΣ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΟΛΑ ΚΑΘΑΡΑ Κ Η ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑ!ΜΟΥ ΔΙΝΕΙ ΤΑ CIPROXIN 500 ΓΙΑ 14 ΜΕΡΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ 6 ΜΕΡΑ ΕΙΔΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΕΦΥΓΑΝ ΟΙ ΚΡΑΜΠΕΣ ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ Ο ΠΟΝΟΣ ΣΤΗ ΜΕΣΗ ΗΠΙΟΣ ΑΛΛΑ ΣΕ ΣΥΝΔΙΑΣΜΟ ΜΕ ΝΕΡΟ ΠΟΛΥ ΣΥΧΝΟΟΥΡΙΑ!ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΤΑ ΧΩ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΗΠΙΑ ΣΕ ΜΕΣΗ Κ ΠΟΛΥ ΑΜΥΔΡΟ ΤΣΟΥΞΙΜΟ ΣΕ ΟΥΡΗΘΡΑ ΠΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ Κ ΦΕΥΓΕΙ ΤΑ ΥΓΡΑ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΘΑΡΗΣΑΝ ΑΛΛΑ ΒΛΕΠΩ ΚΑΤΙ ΑΣΠΡΑ ΚΟΜΜΑΤΑΚΙΑ ,ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΤΕΛΕΙΩΣ ΚΑΛΑ!ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΝΟΚ ΑΚΤΙΝΑ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΔΕΙΞΕ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΕΤΟΙΜΑΖΟΜΑΙ  ΠΑΛΙ ΓΙΑ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ!ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΚΕΙΜΕΝΟ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΛΑΛΗΣΕΙ ΤΕΛΕΙΩΣ!ΜΙΑ ΓΝΩΜΗ ΘΕΛΩ.......ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΣΥΓΝΩΜΗ! [feu](Υ.Γ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΘΕΛΩ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΜΕΡΕΣ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ ΚΑΙ ΠΙΟ ΙΣΧΥΡΗ?ΜΗΠΩΣ ΤΗΝ ΕΠΑΘΑ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΦΟΡΑ ΠΟΛΥ ΑΣΧΗΜΑ ΚΑΙ ΠΗΓΕ ΤΟ ΒΑΚΤΗΡΙΟ ΣΕ ΝΕΦΡΑ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΣΥΝΕΧΟΜΕΝΕΣ ΑΝΤΙΒΙΩΣΕΙΣ ΔΕΝ Μ ΕΚΑΝΕ ΥΨΗΛΟ ΠΥΡΕΤΟ?ΜΗΠΩΣ ΕΧΩ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑ  GRAM ΘΕΤΙΚΟ ΒΑΚΤΗΡΙΟ (ΕΝΤΕΡΟΚΟΚΚΟ ΠΧ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΜΥΚΟΠΛΑΣ-ΟΥΡΕΟΠΛ-ΧΛΑΜΥΔ ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟΝ ΠΙΑΝΕΙ ΚΑΙ Η CIPROXIN?ΣΕ ΣΥΝΔΙΑΣΜΟ Κ ΜΕ ΤΑ GRAM + Κ ΚΟΚΚΟΥΣ ΤΟΥ ΚΟΛΠΟΥ ΛΕΩ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ!ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΣΕ ΛΙΓΟ Κ ΕΓΩ ΓΙΑΤΡΟΣ ΘΑ ΓΙΝΩ!)ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΑΣ ΓΙΑΤΙ ΠΑΙΔΕΥΟΜΑΙ ΑΚΟΜΗ 8 ΜΗΝΕΣ ΠΑΝΕ ΤΩΡΑ! :~(
Go Top
Προφίλ - NIK10

M.D Petros Thanos
Confirme Confirme

Πρώτη εγγραφή στις:
25 Νοέμβριος 2009
STATUS:M.D Petros Thanos  - Offline
Καταχώρηση 13 Μάρτιος 2010 at 12:21:14 
Τροποποιηση 15 Μάρτιος 2010 at 11:12:01

Λυπάμαι αλλά είναι αδύνατον ως ιατρός να δώσω μία απάντηση μέω διαδικτύου σ' ένα τέτοιο ιστορικό.
---------------

Δρ.Πέτρος Θάνος
           Χειρουργός Ουρολόγος
                   Ανδρολόγος
   Διδάκτωρ Ιατρικής Σχολής Α.Π.Θ

Τηλ. : 2310.278.229 , Κιν :   6930.407323

Ερμού 36 , 2ος όροφος,Τ.Κ 54623 ,Κέντρο,Θεσσαλονίκη

Γραμματειακή υποστήριξη καθημερινά

Δευτέρα έως και Παρασκευή 9:00 με 21:00

Κλείστε τώρα το Ραντεβού σας και μέσω διαδικτύου

http://www.uromed.gr/index.php?option=com_rsform&formId=2

WebSite: http://www.uromed.gr   E-mail: hls@uromed.gr

<< Περισσότερες πληροφορίες >>

Go Top
Προφίλ - M.D Petros Thanos Αποστολή Mail - M.D Petros Thanos Δικτυακός τόπος - M.D Petros Thanos
  Εκτυπώστε  

Cookies Απόκρυψη
Κάντε το Gyn.gr αρχική σελίδα στο browser σας

©gyn.gr 2002-2014 - Contact Site Owner - webmaster (a) gyn.gr - Designed with ASP-Nuke community v1.4 SP4
Όροι χρήσης - Προστασία προσωπικών δεδομένων - Προστασία πνευματικής ιδιοκτησίας
Page processed in: 1,1094 seconds.