user_mobilelogo
  1. Αγγελικη Δ.
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. Δευτέρα, 31 Ιουλίου 2017
Kαλημέρα σας. Θα ήθελα να σας ρωτήσω αν υπάρχει περίπτωση τα αντισυλληπτικά μου χάπια να μου προκαλούν υπνοβασία ή νυχτερινό τρόμο. Παίρνω τα labous εδώ και 6 μήνες και έχουν σημειωθεί 3 περιστατικά υπνοβασίας. Στο παρελθόν δε μου είχε συμβεί ξανά. Θα μπορούσαν να σχετίζονται; Ευχαριστώ εκ των προτέρων για τον χρόνο σας! 
Αποδεκτή απάντηση Pending Moderation
Αγαπητή φίλη.
Δεν έχω ακούσει παρόμοια παρενέργεια.
Αν όμως το συνδυάζεις με τη λήψη τους, είτε τα διακόπτεις εντελώς είτε σε συνεννόηση με το γιατρό σου αλλάζεις σκεύασμα.
Φιλικά
Π.Κ.
Δρ. Παναγιώτης Δ. Κοφινάκος Μαιευτήρας - Χειρουργός - Γυναικολόγος Διδάκτωρ Πανεπιστημίου Αθηνών Ιατρείο: Τζων Κέννεντυ 40 Περιστέρι - Αθήνα Τηλ: 211- 2215099 Κιν: 6972-911176 Fax: 211-2215106 Web site: http://kofinakos.gr Συνεργάτης Μαιευτηρίου 'Ρέα'.
  1. Δευτέρα, 31 Ιουλίου 2017
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. # 1


There are no replies made for this post yet.
However, you are not allowed to reply to this post.