user_mobilelogo
  1. Kirki1986
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. Παρασκευή, 26 Απριλίου 2013
Καλημέρα σας, τον Απρίλιο μου έιχε έρθει η περίοδος 3 του μήνα και τέλειωσε στις 9. Στις 12 Απριλίου έκανα Τεστ Πάπ, και σήμερα 26 μου ξαναήρθε περίοδος? Για ποιό λόγο συνέβη αυτό? δεν παίρνω κανένα φάρμακο, ούτε αντισυλληπτικά, και δεν άλλαξα περιβάλλον. Μήπως φταιει το Τεστ Πάπ ή ίσως συμβαίνει κατι άλλο?
 
Ευχαριστώ εκ των προτέρων για την ανταπόκριση
Κοφινάκος Παναγιώτης
Συνεργάτης του Gyn.gr
Αποδεκτή απάντηση Pending Moderation
Αγαπητή φίλη.
Θα αφήσεις να εξελιχθεί η περίοδος και αν συμβεί και την επόμενη φορά, θα μιλήσεις με το γιατρό σου, για ενδοκολπικό υπερηχογράφημα.
Μπορεί να οφείλεται και σε ψυχολογικούς λόγους η διαταραχή αυτή.
Το τεστ παπ δεν επηρεάζει.
Φιλικά
Π.Κ.
Δρ. Παναγιώτης Δ. Κοφινάκος Μαιευτήρας - Χειρουργός - Γυναικολόγος Διδάκτωρ Πανεπιστημίου Αθηνών Ιατρείο: Τζων Κέννεντυ 40 Περιστέρι - Αθήνα Τηλ: 211- 2215099 Κιν: 6972-911176 Fax: 211-2215106 Web site: http://kofinakos.gr Συνεργάτης Μαιευτηρίου 'Ρέα'.
  1. Παρασκευή, 26 Απριλίου 2013
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. # 1


There are no replies made for this post yet.
However, you are not allowed to reply to this post.