default_mobilelogo
    1. katerina1984
    2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
    3. Δευτέρα, 26 Ιουλίου 2010
    Γεια σας.Ειμαι στο 10 χαπι λογω κυστικου ωοθηλακιου 3.5 εκατοστων...εδω και 3-4 μερες μολις πιω το χαπι (8 καθε βραδυ)τρωω στη συνεχεια και παρατηρω πως εχω φουσκωμα στο στομαχι και κυριως ρεψιμο υπαρχει περιπτωση αυτο να προκαλειται απο το αντισυλληπτικο??και τι με συμβουλευετε να κανω?ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
    Δρ.Παρμενίων Ζησόπουλος
    Συνεργάτης του Gyn.gr
    Αποδεκτή απάντησηPending Moderation
    Δεν  ακουγεται για   σοβαρο προβλημα..
    Μια λύση  είναι, να πάρεις το χαπι  μετά  το φαγητό   και βλεπουμε ...Δεν  θ΄αλλάξει  τιποτε.
    Φιλικά
    Π.Ζ
    Δρ.Ζησόπουλος Παρμενίων.
    Μαιευτήρας Γυναικολόγος (1937 - 2020).
    Το 2001 Δημιούργησε την ιστοσελίδα ιατρικών πληροφοριών Gyn.gr με στόχο την άμεση και αξιόπιστη πληροφόρηση της σύγχρονης γυναίκας σε θέματα Υγείας και Πρόληψης η οποία υφίσταται και συνεχίζει το έργο του μέχρι σήμερα.
    Απεβίωσε στις 8-1-2020 ετών 82.
    1. Δευτέρα, 26 Ιουλίου 2010
    2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
    3. # 1


    There are no replies made for this post yet.
    However, you are not allowed to reply to this post.