user_mobilelogo
admin και 229 επισκέπτες
  1. olgaliki
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. Παρασκευή, 15 Οκτωβρίου 2010
Γεια σας Παρατήρησα χτες βράδυ κάποια σκούρα καφέ υγρά σαν αίμα και σήμερα πάλι το ίδιο. Είναι 6 μέρες πριν  έρθει η περίοδος μου. Είναι ανησυχητικό; Τι μπορεί να φταίει; Να προσθέσω ότι παίρνω τα αντισυλληπτικά Qlaira εδώ και περίπου 6 μήνες και στο τελευταίο τεστ Παπ που έκανα βρέθηκε "ήπια τραχηλίτιδα" χωρίς η γιατρός να μου δώσει κάποια θεραπεία αλλά μου είπε να επαναλάβω το τεστ σε 6 μήνες.
Κοφινάκος Παναγιώτης
Συνεργάτης του Gyn.gr
Αποδεκτή απάντηση Pending Moderation
Αγαπητή φίλη.
Είναι περιεμμηνορυσιακά συμπτώματα που μπορεί να οφείλονται και στα αντισυλληπτικά χάπια.
Ιατρικά, δεν αξιολογούνται.
Φιλικά
Π.Κ.
Δρ. Παναγιώτης Δ. Κοφινάκος Μαιευτήρας - Χειρουργός - Γυναικολόγος Διδάκτωρ Πανεπιστημίου Αθηνών Ιατρείο: Τζων Κέννεντυ 40 Περιστέρι - Αθήνα Τηλ: 211- 2215099 Κιν: 6972-911176 Fax: 211-2215106 Web site: http://kofinakos.gr Συνεργάτης Μαιευτηρίου 'Ρέα'.
  1. Παρασκευή, 15 Οκτωβρίου 2010
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. # 1


There are no replies made for this post yet.
However, you are not allowed to reply to this post.