default_mobilelogo
    1. Fakou
    2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
    3. Δευτέρα, 01 Νοεμβρίου 2010
    Παιρνω το Parlodel εδω και ενα χρόνο περίπου και τωρα που το σταματησα αισθανομαι ζαλάδα και αίσθημα αστάθειας...είναι φυσιολογικό ή πρεπει να ανησυχώ...τι πρεπει να κάνω για να το αντιμετωπίσω?ευχαριστώ..
    Δρ.Παρμενίων Ζησόπουλος
    Συνεργάτης του Gyn.gr
    Αποδεκτή απάντησηPending Moderation
    Αγαπητή  Φίλη! Fakou
    Δεν   μπορω   να σκεφτώ  ότι  η  συμπτωματολογια  μπορει να  οφειλεται  σ΄ αυτό.. Να  μιλήσεις  με τπν/τον   γιατρό  σου (ενδοκιρνολογο  ή γυναικολογο).. Θα πρέπει  κατά την γνωμη   μου μαλλον  να  συμβουλευτεις  και  την ειδικότητα του νευρολογου.
    Φιλικά
    Π.Ζ.
    Δρ.Ζησόπουλος Παρμενίων.
    Μαιευτήρας Γυναικολόγος (1937 - 2020).
    Το 2001 Δημιούργησε την ιστοσελίδα ιατρικών πληροφοριών Gyn.gr με στόχο την άμεση και αξιόπιστη πληροφόρηση της σύγχρονης γυναίκας σε θέματα Υγείας και Πρόληψης η οποία υφίσταται και συνεχίζει το έργο του μέχρι σήμερα.
    Απεβίωσε στις 8-1-2020 ετών 82.
    1. Τρίτη, 02 Νοεμβρίου 2010
    2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
    3. # 1


    There are no replies made for this post yet.
    However, you are not allowed to reply to this post.