user_mobilelogo
admin , annasx , Zoi_ , Woman , Renapa και 308 επισκέπτες
  1. CHRISTY!!!!
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. Σάββατο, 25 Ιουνίου 2011
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΧΑΠΙ ΠΟΥ ΝΑ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΝΩΡΙΣ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ Η ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΕΙ ΓΙΑΤΙ ΠΕΦΤΕΙ ΠΑΝΩ ΣΤΙΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΜΟΥ.ΕΠΙΣΗΣ ΤΙ ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΑΝ ΕΠΗΡΕΑΖΟΥΝ ΜΙΑ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ
Κοφινάκος Παναγιώτης
Συνεργάτης του Gyn.gr
Αποδεκτή απάντηση Pending Moderation
Αγαπητή φίλη.
Υπάρχει φαρμακευτική λύση.
Θα μιλήσεις όμως με το γιατρό σου, για να πάρεις οδηγίες.
Επειδή πρόκειται για φαρμακευτική ουσία που μπορεί να σου δημιουργήσει κάποιες παρενέργειες, δε μπορούμε, εξ αποστάσεως, να συστήσουμε συγκεκριμένη αγωγή, σε γυναίκα που δε γνωρίζουμε.
Φιλικά
Π.Κ.
Δρ. Παναγιώτης Δ. Κοφινάκος Μαιευτήρας - Χειρουργός - Γυναικολόγος Διδάκτωρ Πανεπιστημίου Αθηνών Ιατρείο: Τζων Κέννεντυ 40 Περιστέρι - Αθήνα Τηλ: 211- 2215099 Κιν: 6972-911176 Fax: 211-2215106 Web site: http://kofinakos.gr Συνεργάτης Μαιευτηρίου 'Ρέα'.
  1. Κυριακή, 26 Ιουνίου 2011
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. # 1


There are no replies made for this post yet.
However, you are not allowed to reply to this post.