user_mobilelogo
Lisaki 80 , Χριστίνα και 209 επισκέπτες
  1. irene85
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. Δευτέρα, 12 Σεπτεμβρίου 2011
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ!!
ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΕΧΩ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙ ΠΩΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΣΕΞΟΥΑΛΙΚΗ ΕΠΑΦΗ ΠΑΘΑΙΝΩ ΚΑΤΙ ΣΑΝ ΟΥΡΟΛΟΙΜΩΞΗ...!ΤΑ ΟΥΡΑ Μ ΕΧΟΥΝ ΕΝΑ ΕΝΤΟΝΟ ΚΙΤΡΙΝΟ ΠΡΟΣ ΠΡΑΣΙΝΟ ΧΡΩΜΑ..Κ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΙΑ ΕΛΑΦΡΙΑ ΕΝΟΧΛΗΣΗ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΟΥΡΗΣΗ.ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΗΡΑ AUGUMENTIN KAI ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΕ ΟΜΩΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΕΠΑΦΗ ΞΑΝΑΕΜΦΑΝΙΣΤΙΚΕ...ΤΙ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ? ΠΑΛΙΟΤΕΡΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΝΑ ΤΕΤΟΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ...!
ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ!! :D
Δρ.Παρμενίων Ζησόπουλος
Συνεργάτης του Gyn.gr
Αποδεκτή απάντηση Pending Moderation
Άγαπητή  φίλη!
Ισως εχεις καποια κολπιτιδα βακτηριαδιακής   αιτιολογίας...Κανε  μια  μικροσκοπική εξεταση  νωπου  πρασκευάσματος  κολπικού   εκκριματος  σε ενα εργαστηριο  και με  αυτό στο χέρι,  ας  σε δει ενας γυναικολογος..
Φιλικά
Π.Ζ.
Δρ.Ζησόπουλος Παρμενίων.
Μαιευτήρας Γυναικολόγος (1937 - 2020).
Το 2001 Δημιούργησε την ιστοσελίδα ιατρικών πληροφοριών Gyn.gr με στόχο την άμεση και αξιόπιστη πληροφόρηση της σύγχρονης γυναίκας σε θέματα Υγείας και Πρόληψης η οποία υφίσταται και συνεχίζει το έργο του μέχρι σήμερα.
Απεβίωσε στις 8-1-2020.
  1. Δευτέρα, 12 Σεπτεμβρίου 2011
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. # 1


There are no replies made for this post yet.
However, you are not allowed to reply to this post.