default_mobilelogo
litsaki_p , Mimjan και 545 επισκέπτες
  1. elli pap
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. Κυριακή, 23 Οκτωβρίου 2011
Καλησπέρα σας,
Θα ήθελα να ζητήσω την συμβουλή σας για το εξής θέμα,,πέρυσι τον χειμώνα η γυναικολόγος μου,μου έγραψε τα αντισυλληπτικα layrina,τα οποία τα σταμάτησα για τρεις μήνες το καλοκαίρι,Την πέμπτη  13/10 που ήταν η πρώτη μέρα περιόδου μου άρχισα παλι την λήψη τους...Για κάποιο όμως λόγο μέτα από μια ακριβώς εβδομάδα 20/10 σταμάτησα να τα παίρνω.Σήμερα λοιπόν τρεις ημέρες μετά την διακοπή των χαπιών έχω περίοδο για δεύτερη φορά αυτο τον μήνα..Είναι φυσιολογίκη η αιμοραγία ή ίσως υπάρχει κάποιο άλλο προβλημα?
Δρ.Παρμενίων Ζησόπουλος
Συνεργάτης του Gyn.gr
Αποδεκτή απάντηση Pending Moderation
Ναι, όταν διακοπτουμετο χαπι  πριν την  ωρα του, εμφανίζεται  αιμα   περιπου  σαν  σε περιοδο 2-3 μερες  αργότερα...
Π.Ζ
Δρ.Ζησόπουλος Παρμενίων.
Μαιευτήρας Γυναικολόγος (1937 - 2020).
Το 2001 Δημιούργησε την ιστοσελίδα ιατρικών πληροφοριών Gyn.gr με στόχο την άμεση και αξιόπιστη πληροφόρηση της σύγχρονης γυναίκας σε θέματα Υγείας και Πρόληψης η οποία υφίσταται και συνεχίζει το έργο του μέχρι σήμερα.
Απεβίωσε στις 8-1-2020 ετών 82.
  1. Κυριακή, 23 Οκτωβρίου 2011
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. # 1


There are no replies made for this post yet.
However, you are not allowed to reply to this post.