default_mobilelogo
    1. eva769
    2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
    3. Τρίτη, 08 Νοεμβρίου 2011
    Γεια σας,
    πριν δύο μήνες έκλεισα τα 35 και στις 2 τελευταίες περιόδους παρατήρησα ότι ο χρόνος της περιόδου μου ελλατώθηκε. Συνήθως διαρκούσε 5-6 μέρες και τώρα διήρκησε 3-4. Επίσης, την τελευταία φορά ξεκίνησε 5 μέρες νωρίτερα. Δεν ξέρω αν τα φάρμακα που πήρα για το συνάχι (amoxil-panadol flu) προκάλεσαν αυτήν την παρενέργεια. Θα πρέπει να ανησυχώ για σημάδια πρόωρης εμμηνόπαυσης? Η περίοδός μου ήταν πάντοτε καλή και δεν έχω αντιμετωπίσει ποτέ σοβαρά γυναικολογικά προβλήματα.
    Ευχαριστώ
    Κοφινάκος Παναγιώτης
    Συνεργάτης του Gyn.gr
    Αποδεκτή απάντησηPending Moderation
    Αγαπητή φίλη.
    Μην ανησυχείς.
    Ο οργανισμός θα αποκαταστήσει τη διαταραχή αυτήν στον κύκλο σου.
    Ασφαλώς και δε μιλάμε για κλιμακτήριο-εμμηνόπαυση, στα 35.
    Φιλικά
    Π.Κ.
    Δρ. Παναγιώτης Δ. Κοφινάκος Μαιευτήρας - Χειρουργός - Γυναικολόγος Διδάκτωρ Πανεπιστημίου Αθηνών Ιατρείο: Τζων Κέννεντυ 40 Περιστέρι - Αθήνα Τηλ: 211- 2215099 Κιν: 6972-911176 Fax: 211-2215106 Web site: http://kofinakos.gr Συνεργάτης Μαιευτηρίου 'Ρέα'.
    1. Πέμπτη, 10 Νοεμβρίου 2011
    2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
    3. # 1
    Αποδεκτή απάντησηPending Moderation
    Ευχαριστώ γιατρέ.
    1. Παρασκευή, 11 Νοεμβρίου 2011
    2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
    3. # 2


    There are no replies made for this post yet.
    However, you are not allowed to reply to this post.