user_mobilelogo
Pinkpink , Renee , Κρητη1994 και 299 επισκέπτες
  1. maritsa
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. Σάββατο, 24 Δεκεμβρίου 2011
Καλησπερα γιατρε,χρονια πολλα. Παιρνω τα αντισυλυπτικα yasminelle εδω και 3 μηνες και τον προηγουμενο μηνα συνεχισα απευθειας στην επομενη ταινια λογω παραλλειψης ενος δισκιου στην τριτη εβδομαδα, μετα απο συνεννοηση με το γιατρο μου φυσικα. Τωρα βρισκομαι στην δευτερη εβδομαδα και εχω καποιες σκουρες καφε κυλιδες και λιγο πηχτο αιμα. Εχω τρομαξει λιγο και δεν μπορω να βρω το γιατρο μου λογω διακοπων. Ανησυχω,τι μου προτεινετε να κανω?
Δρ.Παρμενίων Ζησόπουλος
Συνεργάτης του Gyn.gr
Αποδεκτή απάντηση Pending Moderation
Αγαπητή  Φίλη!
Δεν χαθηκε ο  κόσμος...Spoting  κατα   την ληψη του χαπιου ειναι  συνήθως αθωο φαινόμενο..  Για την ωρα  συνεχισε  το  και  το  αιμα   λογικά  θα σταματησει  σε 2-3  24ωρα..   Στο μεταξύ   θα  φανει  κι  γιατρός  σου... (Μαιευτηρας  που  φευγει Χριστουγεννα  και Πρωτοχρονιά δεν νοείταιι...!)
Φιλικά
Π.Ζ,
Δρ.Ζησόπουλος Παρμενίων.
Μαιευτήρας Γυναικολόγος (1937 - 2020).
Το 2001 Δημιούργησε την ιστοσελίδα ιατρικών πληροφοριών Gyn.gr με στόχο την άμεση και αξιόπιστη πληροφόρηση της σύγχρονης γυναίκας σε θέματα Υγείας και Πρόληψης η οποία υφίσταται και συνεχίζει το έργο του μέχρι σήμερα.
Απεβίωσε στις 8-1-2020 ετών 82.
  1. Κυριακή, 25 Δεκεμβρίου 2011
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. # 1


There are no replies made for this post yet.
However, you are not allowed to reply to this post.