user_mobilelogo
  1. EleniPapad
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. Σάββατο, 28 Απριλίου 2012
Καλησπέρα!
Παίρνω αντισυλληπτικά χάπια Gynofen μου έχουν μείνει άλλα 3 χάπια στη συσκευασία.Σήμερα όμως 5 ώρες αφου πήρα το χάπι είχα μια διάρροια.!Υπάρχει λόγος να φοβάμαι? Πρέπει να πάρω κι άλλα μέτρα αντισύλληψης από εδώ και πέρα?Και μέχρι τώρα η αγωγή αντισυλληπτικά με καλύπτει, η λόγω της διάρροιας να έχω πρόβλημα?
Δρ.Παρμενίων Ζησόπουλος
Συνεργάτης του Gyn.gr
Αποδεκτή απάντηση Pending Moderation
Αγαπητή  Φίλη!
Δεν χρειαζεσαι κανενα  μετρο αντισυλληψης  επι  πλεον....
Σε  λιγες μερες διακοπτεις  το χαπι, δεν προλαβαινει  να γινει   ωοθυλακιορρηξία..
Δεν  μπορει να μεινεις   εγκυος..
Π.Ζ
Δρ.Ζησόπουλος Παρμενίων.
Μαιευτήρας Γυναικολόγος (1937 - 2020).
Το 2001 Δημιούργησε την ιστοσελίδα ιατρικών πληροφοριών Gyn.gr με στόχο την άμεση και αξιόπιστη πληροφόρηση της σύγχρονης γυναίκας σε θέματα Υγείας και Πρόληψης η οποία υφίσταται και συνεχίζει το έργο του μέχρι σήμερα.
Απεβίωσε στις 8-1-2020 ετών 82.
  1. Σάββατο, 28 Απριλίου 2012
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. # 1


There are no replies made for this post yet.
However, you are not allowed to reply to this post.