user_mobilelogo
  1. xrysa19
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. Δευτέρα, 18 Ιουνίου 2012
επειγον!
γεια σας.πριν απο 1 εβδομαδα αναγκαστηκα να παρω το χαπι της επομενης ημερας.απο τοτε τρεμουν τα χερια μου,εχω δυσπνοια,ασχημη ψυχολογικη κατασταση και νευρα.υπαρχει περιπτωση να ευθυνεται το χαπι?και αν ναι τι πρεπει να κανω?ευχαριστω!
Κοφινάκος Παναγιώτης
Συνεργάτης του Gyn.gr
Αποδεκτή απάντηση Pending Moderation
Αγαπητή φίλη.
Μπορεί να είναι συνέπεια του χαπιού αλλά λόγω της σοβαρότητας των ενοχλημάτων ας σε δει από κοντά κάποιος συνάδελφος, είτε ιδιώτης είτε σε δημόσιο νοσοκομείο.
Φιλικά
Π.Κ.
Δρ. Παναγιώτης Δ. Κοφινάκος Μαιευτήρας - Χειρουργός - Γυναικολόγος Διδάκτωρ Πανεπιστημίου Αθηνών Ιατρείο: Τζων Κέννεντυ 40 Περιστέρι - Αθήνα Τηλ: 211- 2215099 Κιν: 6972-911176 Fax: 211-2215106 Web site: http://kofinakos.gr Συνεργάτης Μαιευτηρίου 'Ρέα'.
  1. Τρίτη, 19 Ιουνίου 2012
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. # 1


There are no replies made for this post yet.
However, you are not allowed to reply to this post.