default_mobilelogo
    1. mariori
    2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
    3. Δευτέρα, 16 Ιουλίου 2012
    Καλησπέρα.
    Θα ήθελα τη γνώμη σας για το χάπι καθυστέρησης περιόδου. Ποιες είναι οι συνέπειες που επιφέρει η λήψη του; Γενικά, το συστήνετε; Αν όχι, τι προτείνετε ως εναλλακτική;
    Ευχαριστώ πολύ.
    Κοφινάκος Παναγιώτης
    Συνεργάτης του Gyn.gr
    Αποδεκτή απάντησηPending Moderation
    Αγαπητή φίλη.
    Επειδή πρόκειται για σκεύασμα που περιέχει ορμόνη και υπάρχουν παρενέργειες, θα μιλήσεις με το γιατρό σου.
    Δε μπορούμε, εξ αποστάσεως, να προτείνουμε φαρμακευτικό σκεύασμα, σε γυναίκες που δε γνωρίζουμε και δεν έχουμε εξετάσει.
    Δεν είναι αυτός ο ρόλος του παρόντος Φόρουμ.
    Ελπίζω σε κατανόηση.
    Φιλικά
    Π.Κ.
    Δρ. Παναγιώτης Δ. Κοφινάκος Μαιευτήρας - Χειρουργός - Γυναικολόγος Διδάκτωρ Πανεπιστημίου Αθηνών Ιατρείο: Τζων Κέννεντυ 40 Περιστέρι - Αθήνα Τηλ: 211- 2215099 Κιν: 6972-911176 Fax: 211-2215106 Web site: http://kofinakos.gr Συνεργάτης Μαιευτηρίου 'Ρέα'.
    1. Τρίτη, 17 Ιουλίου 2012
    2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
    3. # 1
    Αποδεκτή απάντησηPending Moderation
    Σας ευχαριστώ, αυτό θα κάνω
    1. Τρίτη, 17 Ιουλίου 2012
    2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
    3. # 2
    Κοφινάκος Παναγιώτης
    Συνεργάτης του Gyn.gr
    Αποδεκτή απάντησηPending Moderation

    Π.Κ.
    Δρ. Παναγιώτης Δ. Κοφινάκος Μαιευτήρας - Χειρουργός - Γυναικολόγος Διδάκτωρ Πανεπιστημίου Αθηνών Ιατρείο: Τζων Κέννεντυ 40 Περιστέρι - Αθήνα Τηλ: 211- 2215099 Κιν: 6972-911176 Fax: 211-2215106 Web site: http://kofinakos.gr Συνεργάτης Μαιευτηρίου 'Ρέα'.
    1. Τρίτη, 17 Ιουλίου 2012
    2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
    3. # 3


    There are no replies made for this post yet.
    However, you are not allowed to reply to this post.