user_mobilelogo
  1. evax
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. Τρίτη, 17 Ιουλίου 2012
στο τεστ παπ που εκανα αναφερεται μετρια τραχηλ. Ο γιατρός  μου εδωσε nelabocin για 10 μερες και μου πε να τα παρει και ο συντροφος μου.Δεν καταλαβαινω ομως πως δημιουργήθηκε.μπορει να με κολλησε ο συντροφος μου καποιο μικροβιο ; Ευχαριστώ.
Κοφινάκος Παναγιώτης
Συνεργάτης του Gyn.gr
Αποδεκτή απάντηση Pending Moderation
Αγαπητή φίλη.
Ο όρος τραχηλίτιδα είναι γενικός και αναφέρεται σε ερυθρότητα του τραχήλου.
Η αιτία δεν είναι πάντα γνωστή.
Αν θέλεις να το ψάξεις περισσότερο, πράγμα που δεν σου συστήνω, μπορείς να κάνεις μια καλλιέργεια κολπικού και τραχηλικού επιχρίσματος, σε μικροβιολογικό εργαστήριο.
Φιλικά
Π.Κ.
Δρ. Παναγιώτης Δ. Κοφινάκος Μαιευτήρας - Χειρουργός - Γυναικολόγος Διδάκτωρ Πανεπιστημίου Αθηνών Ιατρείο: Τζων Κέννεντυ 40 Περιστέρι - Αθήνα Τηλ: 211- 2215099 Κιν: 6972-911176 Fax: 211-2215106 Web site: http://kofinakos.gr Συνεργάτης Μαιευτηρίου 'Ρέα'.
  1. Τετάρτη, 18 Ιουλίου 2012
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. # 1


There are no replies made for this post yet.
However, you are not allowed to reply to this post.