user_mobilelogo
  1. kiki93
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. Παρασκευή, 20 Ιουλίου 2012
Καλημέρα, 
Πρίν απο 3 με 4 μήνες είχα πάρει το χάπι τις επόμενης ημέρας και η περίοδος μου είχε αργύσει για περίπου 10 ημέρες. Τους επόμενους μήνες η περίοδο μου δεν ήταν σταθερή και μου ερχόταν 2 ημέρες περισσότερο απο τους προηγούμενους μήνες. Αυτό τον μήνα μου έχει αργύσει 6 ημέρες έκανα τέστ εγκυμοσύνης γιατί ανισίχισα και ήταν αρνητικό. Υπάρχει περίπτωση να παίζει ρόλο το χάπι που πήρα πριν μήνες? 
Κοφινάκος Παναγιώτης
Συνεργάτης του Gyn.gr
Αποδεκτή απάντηση Pending Moderation
Αγαπητή φίλη.
Οι όποιες παρενέργειες του χαπιού περιορίζονται στον πρώτο μήνα λήψης του.
Θα αφήσεις να περάσει το καλοκαίρι και από τον Σεπτέμβριο, αν οι διαταραχές συνεχιστούν, θα κάνεις ένα ενδοκολπικό υπερηχογράφημα και θα ενημερώσεις το γυναικολόγο σου.
Δεν υπάρχει κάτι επείγον ή σοβαρό.
Φιλικά
Π.Κ.
Δρ. Παναγιώτης Δ. Κοφινάκος Μαιευτήρας - Χειρουργός - Γυναικολόγος Διδάκτωρ Πανεπιστημίου Αθηνών Ιατρείο: Τζων Κέννεντυ 40 Περιστέρι - Αθήνα Τηλ: 211- 2215099 Κιν: 6972-911176 Fax: 211-2215106 Web site: http://kofinakos.gr Συνεργάτης Μαιευτηρίου 'Ρέα'.
  1. Σάββατο, 21 Ιουλίου 2012
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. # 1


There are no replies made for this post yet.
However, you are not allowed to reply to this post.