user_mobilelogo
marymarym , Julieta και 244 επισκέπτες
  1. danclar
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. Σάββατο, 01 Σεπτεμβρίου 2012
Καλησπέρα σας
Θα ήθελα να σας ρωτήσω αν κάποιες βιταμίνες (π.χ. λουτεΐνη) που λαμβάνονται ως συμπλήρωμα διατροφής με τη μορφή χαπιού, είναι δυνατόν να προκαλέσουν καθυστέρηση της περιόδου..έχω ακούσει από γιατρό ότι μπορεί να θεωρηθεί η πρόσληψη βιταμινών αλλαγή στις διατροφικές συνήθειες και μπορεί να επιδράσει στην περίοδο..Ισχύει κάτι τέτοιο;
Ευχαριστώ
Δρ.Παρμενίων Ζησόπουλος
Συνεργάτης του Gyn.gr
Αποδεκτή απάντηση Pending Moderation
Αγαπητή Φίλη!
Οχι,   οι παραπάνω αντιλήψεις  δεν  ευσταθουν...
Π.Ζ
Δρ.Ζησόπουλος Παρμενίων.
Μαιευτήρας Γυναικολόγος (Σε σύνταξη.)
Εκάβης 1 4 όροφος Τηλ: (2310) 828594 Fax : Τ.Κ. 54621, Θεσσαλονίκη email: [email protected]
  1. Κυριακή, 02 Σεπτεμβρίου 2012
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. # 1


There are no replies made for this post yet.
However, you are not allowed to reply to this post.