user_mobilelogo
  1. maraki1
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. Τρίτη, 04 Δεκεμβρίου 2012
Καλησπέρα σας..Πριν μία βδομάδα είχα ένα ατύχημα με το αγόρι μου και ανασκάστηκα να πάρω το χάπι της επόμενης μέρας το postinor..Μία βδομάδα μέτα έβγαλα αίμα και συνεχίζω να το έχω εδώ και 2 μέρες...Κανονικά θα αδιαθετούσα στις 25 Δεκέμβρη και έχω αίμα από τις 2 Δεκέμβρη...Είναι φυσιολογικό αυτό? Και δεν υπάρχει θέμα εγκυμοσύνης έτσι δεν είναι?
Σας παρακαλώ απαντήστε μου γιατί έχω πολύ άγχος..!!
Αποδεκτή απάντηση Pending Moderation
[hr]
[maraki1 04-12-2012 13:52:42]:

Καλησπέρα σας..Πριν μία βδομάδα είχα ένα ατύχημα με το αγόρι μου και ανασκάστηκα να πάρω το χάπι της επόμενης μέρας το postinor..Μία βδομάδα μέτα έβγαλα αίμα και συνεχίζω να το έχω εδώ και 2 μέρες...Κανονικά θα αδιαθετούσα στις 25 Δεκέμβρη και έχω αίμα από τις 2 Δεκέμβρη...Είναι φυσιολογικό αυτό? Και δεν υπάρχει θέμα εγκυμοσύνης έτσι δεν είναι?
Σας παρακαλώ απαντήστε μου γιατί έχω πολύ άγχος..!!
  1. Τετάρτη, 05 Δεκεμβρίου 2012
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. # 1
Κοφινάκος Παναγιώτης
Συνεργάτης του Gyn.gr
Αποδεκτή απάντηση Pending Moderation
Αγαπητή φίλη.
Το αίμα που βλέπεις είναι συνέπεια της λήψης του χαπιού.
Θα αφήσεις να εξελιχθεί το φαινόμενο και ίσως αλλάξει και η ημερομηνία της επόμενης περιόδου, μην ανησυχείς.
Φιλικά
Π.Κ.
Δρ. Παναγιώτης Δ. Κοφινάκος Μαιευτήρας - Χειρουργός - Γυναικολόγος Διδάκτωρ Πανεπιστημίου Αθηνών Ιατρείο: Τζων Κέννεντυ 40 Περιστέρι - Αθήνα Τηλ: 211- 2215099 Κιν: 6972-911176 Fax: 211-2215106 Web site: http://kofinakos.gr Συνεργάτης Μαιευτηρίου 'Ρέα'.
  1. Πέμπτη, 06 Δεκεμβρίου 2012
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. # 2


There are no replies made for this post yet.
However, you are not allowed to reply to this post.