default_mobilelogo
    1. baccaraki
    2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
    3. Πέμπτη, 28 Φεβρουαρίου 2013
    Καλησπερα,ελαβα το χαπι της επομενης μερας και αδιαθετησα 5 μερες νωριτερα πο  την κανονικη ημερομηνια αλλα εχω μικροτερη ροη απο την κανονικη. Πιστευετε πως ειναι παρενεργεια του φαρμακου η πρεπει να κανω τεστ εγκυμοσυνης?Και αν ναι ποτε να το κανω?Μετα την ημερομηνια που θα μου ερχοταν κανονικα η περιοδος?
    Ευχαριστω πολυ
    Κοφινάκος Παναγιώτης
    Συνεργάτης του Gyn.gr
    Αποδεκτή απάντησηPending Moderation
    Αγαπητή φίλη.
    Δε χρειάζεται να κάνεις τίποτα.
    Το αίμα είναι συνέπεια της λήψης του χαπιού.
    Θα περιμένεις να αποκατασταθεί ο κύκλος σου στις επόμενες εβδομάδες.
    Φιλικά
    Π.Κ.
    Δρ. Παναγιώτης Δ. Κοφινάκος Μαιευτήρας - Χειρουργός - Γυναικολόγος Διδάκτωρ Πανεπιστημίου Αθηνών Ιατρείο: Τζων Κέννεντυ 40 Περιστέρι - Αθήνα Τηλ: 211- 2215099 Κιν: 6972-911176 Fax: 211-2215106 Web site: http://kofinakos.gr Συνεργάτης Μαιευτηρίου 'Ρέα'.
    1. Σάββατο, 02 Μαρτίου 2013
    2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
    3. # 1


    There are no replies made for this post yet.
    However, you are not allowed to reply to this post.