user_mobilelogo
  1. dominique2012
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. Τετάρτη, 27 Φεβρουαρίου 2013
Καλησπέρα σας,
 
σας είχα στείλει μία ερώτηση στις 20/2/13 και δεδομένου ότι έχουν απαντηθεί άλλες ερωτήσεις μεταγενέστερης ημερομηνίας, πιθανολογώ ότι ... ξεχάστηκε!
Όμως αυτό μου δίνει την ευκαιρία να συμπληρώσω κάποια γεγονότα.
Όπως θα ξέρετε από το ιστορικό μου, παίρνω το cyclacur εδώ και ένα μήνα λόγω μητρορραγιών. Το αίμα που είδα στις 20/2/13, τελικά μάλλον ήταν περίοδος που τελείωσε στις 24/2/13. Ήρθε όμως την 17η μέρα του χαπιού και τελείωσε την 21η αντί να έρθει μετά την 21η. Αυτό είναι φυσιολογικό; Δεν ήρθε πολύ νωρίς; Τώρα εγώ θα αρχίσω το χάπι  ξανά την 28η μέρα;
Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων για την απάντησή σας
Δρ.Παρμενίων Ζησόπουλος
Συνεργάτης του Gyn.gr
Αποδεκτή απάντηση Pending Moderation
Αγαπητή  Φίλη!
Αν κατα  την  διαρκεια  ληψης του  Cyclacur  συνεχιζεις  να  εχεις  ενδιαμεσα αιμορροια  -  χωρις  φυσικά να ξεχνας το χαπι - πρεπει  να  σε  ξαναδει ογιατρός σου... κατι δεν  παει καλα..
Φιλικά
Π.Ζ
Δρ.Ζησόπουλος Παρμενίων.
Μαιευτήρας Γυναικολόγος (1937 - 2020).
Το 2001 Δημιούργησε την ιστοσελίδα ιατρικών πληροφοριών Gyn.gr με στόχο την άμεση και αξιόπιστη πληροφόρηση της σύγχρονης γυναίκας σε θέματα Υγείας και Πρόληψης η οποία υφίσταται και συνεχίζει το έργο του μέχρι σήμερα.
Απεβίωσε στις 8-1-2020 ετών 82.
  1. Κυριακή, 03 Μαρτίου 2013
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. # 1


There are no replies made for this post yet.
However, you are not allowed to reply to this post.