user_mobilelogo
Vicky1 και 160 επισκέπτες
  1. ElenaB
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. Παρασκευή, 26 Απριλίου 2013
ElenaB Καλησπέρα, Πήρα το χαπι της επομενης μερας την Κυριακή 21/4 και την Παρασκευή 26/4 έχω αιμορραγία. Ειναι πιθανό να μου εχει έρθει περίοδος δεδομένου του ότι η τελευταία περίοδος μου είχε τελειώσει την Παρασκευή 19/4 ή ειναι αιμορραγία ως παρενεργεια απο το χαπι; Ευχαριστω
Κοφινάκος Παναγιώτης
Συνεργάτης του Gyn.gr
Αποδεκτή απάντηση Pending Moderation
Αγαπητή φίλη.
Από την περιγραφή σου, δε χρειαζόταν να πάρεις το χάπι αφού δεν ήσουν σε γόνιμες ημέρες.
Σε κάθε περίπτωση, η αιμόρροια είναι συνέπεια της λήψης του χαπιού, μην ανησυχείς.
Φιλικά
Π.Κ.
Δρ. Παναγιώτης Δ. Κοφινάκος Μαιευτήρας - Χειρουργός - Γυναικολόγος Διδάκτωρ Πανεπιστημίου Αθηνών Ιατρείο: Τζων Κέννεντυ 40 Περιστέρι - Αθήνα Τηλ: 211- 2215099 Κιν: 6972-911176 Fax: 211-2215106 Web site: http://kofinakos.gr Συνεργάτης Μαιευτηρίου 'Ρέα'.
  1. Κυριακή, 28 Απριλίου 2013
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. # 1


There are no replies made for this post yet.
However, you are not allowed to reply to this post.