user_mobilelogo
evapan και 176 επισκέπτες
  1. meny
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. Παρασκευή, 21 Ιουνίου 2013
πηγα στο γυναικολογο και μου εδωσε θεραπεια με flucoran ,fungiderm,mycomicen και ενω ολοκληρωσα τη θεραπεια εχω ασπρα παχυρευστα υγρα.τι να κανω?κουραστηκα 14 μερεσ εκανα και ακομα ενοχλουμαι.δεν εχω ερθει σε επαφη και εχουν περασει 3 μερες απο την ολοκληρωση τησ θεραπειας
Δρ.Παρμενίων Ζησόπουλος
Συνεργάτης του Gyn.gr
Αποδεκτή απάντηση Pending Moderation
Αγαπητή Φίλη!
H θεραπεια   εγινε   για  κολπιτιδα  εκ  μυκητιάσεως... Αν ειχες μονον  μυκητιαση, έπρεπε να ειχε  ξεπεραστει το  προβλημα,  ή τουλάχιστον ναειχες  σαφη  βελτιωση..
Μυκητιοασεις  ομως  μπορει  να συνυπαρχουν  και με  άλλες αιτίες... Θα πρεπει  να  μιλησεις εστω τηλεφωνικά με τον γιατρό σου και  παλι , ωστε να   σου δωσει  κατι  για  την περιπτωση..  Από την σελιδα  δεν  μας ειναι δυνατον  να δώσουμε οδηγιες σε περιστατικό  που δεν εξετασαμε  οι  ιδιοι..
Φιλικά
Π.Ζ
Δρ.Ζησόπουλος Παρμενίων.
Μαιευτήρας Γυναικολόγος (Σε σύνταξη.)
Εκάβης 1 4 όροφος Τηλ: (2310) 828594 Fax : Τ.Κ. 54621, Θεσσαλονίκη email: [email protected]
  1. Δευτέρα, 24 Ιουνίου 2013
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. # 1


There are no replies made for this post yet.
However, you are not allowed to reply to this post.