default_mobilelogo
    1. vir
    2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
    3. Σάββατο, 28 Δεκεμβρίου 2013
    Καλησπέρα και χρόνια πολλά. Το μήνα Οκτώβριο και το μήνα Δεκέμβριο παρουσίασα για περίοδο ελάχιστες σταγόνες αίμα ενώ παίρνω αντισυλληπτικά yasminelle.υπαρχει περίπτωση η ολιγομηνόρροια να οφείλεται στη λήψη του χαπιού της επόμενης μέρας που πήρα ταυτόχρονα  ή ειναι δείγμα πρόωρης εμμηνόπσυσης; Τι θα πρέπει να κάνω; 
    Κοφινάκος Παναγιώτης
    Συνεργάτης του Gyn.gr
    Αποδεκτή απάντησηPending Moderation
    Αγαπητή φίλη. Μπορεί να επηρέασε η λήψη του χαπιού αλλά σίγουρα δεν πρόκειται για πρόωρη εμμηνόπαυση. Φιλικά Π.Κ.

    Δρ. Παναγιώτης Δ. Κοφινάκος Μαιευτήρας - Χειρουργός - Γυναικολόγος Διδάκτωρ Πανεπιστημίου Αθηνών Ιατρείο: Τζων Κέννεντυ 40 Περιστέρι - Αθήνα Τηλ: 211- 2215099 Κιν: 6972-911176 Fax: 211-2215106 Web site: http://kofinakos.gr Συνεργάτης Μαιευτηρίου 'Ρέα'.
    1. Κυριακή, 29 Δεκεμβρίου 2013
    2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
    3. # 1


    There are no replies made for this post yet.
    However, you are not allowed to reply to this post.