default_mobilelogo
    1. ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ84
    2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
    3. Πέμπτη, 26 Δεκεμβρίου 2013
    Καλησπέρα και Χρόνια Πολλά! τον προηγούμενο μήνα πήρα το postinor 1500 μετά από επικίνδυνη επαφή. το χάπι το πήρα μέσα σε τρεις ώρες. έχω σταθερό κύκλο 28 ημερών και βρισκόμουν στην τελευταία ημέρα της περιοδου μου. τελευταία περίοδος 25/11 εδώ και τρείς ημέρες εχω καθυστέρηση και σήμερα έκανα το πρωί τεστ κυησεως από το φαρμακείο. υπάρχει περίπτωση εγκυμοσύνης και πότε να ανησυχήσω από την καθυστέρηση; να αναφέρω ότι ποτέ δεν είχα στο παρελθον καθυστέρηση ούτε λαμβάνω κάποια αλλα φάρμακα .ευχαριστώ για τον χρόνο σας
    Δρ.Παρμενίων Ζησόπουλος
    Συνεργάτης του Gyn.gr
    Αποδεκτή απάντησηPending Moderation
    Το χάπι μετά,  μπορει πραγματι να  διαταράξει τον τρεχοντα  και  καμια φορά τον επομενο  κυκλο.. Αν παραταθει περαν των 10  ημερων,  να   επαναλβειςτο τεστ  και να  σε    δουν.. Π.Ζ

    Δρ.Ζησόπουλος Παρμενίων.
    Μαιευτήρας Γυναικολόγος (1937 - 2020).
    Το 2001 Δημιούργησε την ιστοσελίδα ιατρικών πληροφοριών Gyn.gr με στόχο την άμεση και αξιόπιστη πληροφόρηση της σύγχρονης γυναίκας σε θέματα Υγείας και Πρόληψης η οποία υφίσταται και συνεχίζει το έργο του μέχρι σήμερα.
    Απεβίωσε στις 8-1-2020 ετών 82.
    1. Παρασκευή, 27 Δεκεμβρίου 2013
    2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
    3. # 1


    There are no replies made for this post yet.
    However, you are not allowed to reply to this post.