user_mobilelogo
  1. ΚωνσταντίναΓ
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. Σάββατο, 14 Ιουνίου 2014
[url=""][/url] Καλησπέρα σας, Είμαι 20 χρονών κι εδώ και έναν χρόνο παίρνω αντισυλληπτκά χάπια. Συγκεκριμένα τα Yasminelle. Αυτόν τον μήνα τα έπαιρνα σχετικά στην ώρα τους. Σήμερα όμως είχα ένα ατύχημα και το χαπάκι της Παρασκευής που ήταν το προτελευταίο του πακέτου μου έπεσε στον νιπτήρα. Αναγκαστικά πήρα του Σαββάτου. Συνολικά έχω πάρει όμως 20 χάπια και οχι 21. Τι να κανω? Θα ηθελα την συμβουλη σας. Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων. Καληνύχτα σας. 6
Δρ.Παρμενίων Ζησόπουλος
Συνεργάτης του Gyn.gr
Αποδεκτή απάντηση Pending Moderation
  Αγαπητή Φίλη!
Τιποτε  ιδιαίτερο...Η περιοδος   σου θα εμφανιστει  1  ημέρα  ενωριτερα .   Αρχισε  λοιπον  την επομενη  συσκευασία,  1  μερα ενωρίτερα... ..
Π.Ζ
Δρ.Ζησόπουλος Παρμενίων.
Μαιευτήρας Γυναικολόγος (1937 - 2020).
Το 2001 Δημιούργησε την ιστοσελίδα ιατρικών πληροφοριών Gyn.gr με στόχο την άμεση και αξιόπιστη πληροφόρηση της σύγχρονης γυναίκας σε θέματα Υγείας και Πρόληψης η οποία υφίσταται και συνεχίζει το έργο του μέχρι σήμερα.
Απεβίωσε στις 8-1-2020 ετών 82.
  1. Κυριακή, 15 Ιουνίου 2014
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. # 1


There are no replies made for this post yet.
However, you are not allowed to reply to this post.