default_mobilelogo
    1. Elpiniki_92
    2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
    3. Πέμπτη, 11 Σεπτεμβρίου 2014
    Γεια σας ειμαι 22 ετων λαμβανω gynofen 35 για ΣΠΩ. η περιοδος μου ερχεται σταθερα στις 28 ημερες και 5 ημερα μετα την μηνιαια διακοπη των αντισυλληπτικων. Το προβληαμ μου ειναι πως απο την διακοπη ληψης μεχρι την περιοδο εχω καφε υγρα . Η ενδοκρινολογος μου λεει πως ειναι φυσιολογικο και θα το ανεχτω. Μονο που εμενα με ενοχλουν ιδιαιτερως . Θα μπορουσα να αλλαξω την ημερα που ερχεται η περιοδος μου? ΔΗλαδη να ειναι η την πρωτη η την δευτερη μερα μετα την διακοπη. Ο γυναικολογο μου ειπε πως μπορω να τα παρω την 5η μερα του κυκλου μου . Αυτο θα μου "διορθωνε " καπως το προβλημα η θα προκαλουσε αναταραξεις? 
     
    Σας ευχαριστω πολυ. Καλη σας μερα και καλη συνεχεια !  :)
    Δρ.Παρμενίων Ζησόπουλος
    Συνεργάτης του Gyn.gr
    Αποδεκτή απάντησηPending Moderation
    Αγαπητή Φίλη! Δεν  μπορεί  να προξενήσουμε  ενωρίτερα  την  έναρξη περιοδου, μετά  την  διακοπή  χαπιών,.. Μάλλον  η γιατρός  σου  εχει  δίκηο,  ότι  αυτό  το μικρό  πρόβλημα, ειναι δυνατόν  να  το εχεις,,, Μπορεί  βέβαια  με τον καιρό  να εξαφανιστεί Φιλικά Π.Ζ

    Δρ.Ζησόπουλος Παρμενίων.
    Μαιευτήρας Γυναικολόγος (1937 - 2020).
    Το 2001 Δημιούργησε την ιστοσελίδα ιατρικών πληροφοριών Gyn.gr με στόχο την άμεση και αξιόπιστη πληροφόρηση της σύγχρονης γυναίκας σε θέματα Υγείας και Πρόληψης η οποία υφίσταται και συνεχίζει το έργο του μέχρι σήμερα.
    Απεβίωσε στις 8-1-2020 ετών 82.
    1. Πέμπτη, 11 Σεπτεμβρίου 2014
    2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
    3. # 1


    There are no replies made for this post yet.
    However, you are not allowed to reply to this post.