default_mobilelogo
    1. lia80
    2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
    3. Παρασκευή, 28 Νοεμβρίου 2014
    καλημερα.θα ηθελα να ρωτησω αν ειναι φυσιολογικο να υπαρχει τοσο αιμα μετα την ληψει του postinor 1500..
    ειχαμε λοιπον το ατυχιμα με τον συζηγο στισ 11 του μηνος,σε 3,4 μερες θα ειχα ωορεξια,πηρα μεσα σε 24 ωρες το χαπι και σε μια βδομαδα περιπου μου ηρθε περιοδος,κατι το οποιο απ οσο διαβαζω ειναι φυσιολογικο να ερθει νωριτερα.σημερα ειναι η 7 μερα που εχω περιοδο και δεν ξερω κατα ποσο φυσιολογικο ειναι να εχω ακομη τοσο αιμα?μηπος ειναι ανυσιχιτικο???
    Κοφινάκος Παναγιώτης
    Συνεργάτης του Gyn.gr
    Αποδεκτή απάντησηPending Moderation
    Αγαπητή φίλη. Είναι μέσα στις παρενέργειες από τη λήψη του χαπιού. Αν κάτι σε ανησυχεί πάντως, ενημέρωσε το γιατρό σου μήπως χρειαστεί να σε δει υπερηχογραφικά. Φιλικά Π.Κ.

    Δρ. Παναγιώτης Δ. Κοφινάκος Μαιευτήρας - Χειρουργός - Γυναικολόγος Διδάκτωρ Πανεπιστημίου Αθηνών Ιατρείο: Τζων Κέννεντυ 40 Περιστέρι - Αθήνα Τηλ: 211- 2215099 Κιν: 6972-911176 Fax: 211-2215106 Web site: http://kofinakos.gr Συνεργάτης Μαιευτηρίου 'Ρέα'.
    1. Παρασκευή, 28 Νοεμβρίου 2014
    2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
    3. # 1
    Αποδεκτή απάντησηPending Moderation
    σας ευχαριστω πολυ για την απαντηση.βασικα ανυσηχω και λιγο επειδη εχω γεννησει πριν 7 μηνες και μηπως υπαρχει καποιο προβλημα και απ αυτο...
    1. Παρασκευή, 28 Νοεμβρίου 2014
    2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
    3. # 2
    Κοφινάκος Παναγιώτης
    Συνεργάτης του Gyn.gr
    Αποδεκτή απάντησηPending Moderation
    Π.Κ.

    Δρ. Παναγιώτης Δ. Κοφινάκος Μαιευτήρας - Χειρουργός - Γυναικολόγος Διδάκτωρ Πανεπιστημίου Αθηνών Ιατρείο: Τζων Κέννεντυ 40 Περιστέρι - Αθήνα Τηλ: 211- 2215099 Κιν: 6972-911176 Fax: 211-2215106 Web site: http://kofinakos.gr Συνεργάτης Μαιευτηρίου 'Ρέα'.
    1. Σάββατο, 29 Νοεμβρίου 2014
    2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
    3. # 3


    There are no replies made for this post yet.
    However, you are not allowed to reply to this post.