default_mobilelogo
    1. afro_lrk
    2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
    3. Δευτέρα, 19 Ιανουαρίου 2015
    Καλησπέρα.Ειμαι 24 χρονων και παίρνω τα αντισσυλληπτικά yasminelle εδώ και 4 χρόνια.Θέλω να τα σταματήσω αλλά φοβάμαι γιατί διάβασα οτι υπάρχει περίπτωση να μην έχω περίοδο για 2-4 μήνες.Επίσης μερικές κοπέλες εμφάνισαν ακμή όταν τα σταμάτησαν.Θα ήθελα την γνώμη σας.Ευχαριστώ πολύ.
    Δρ.Παρμενίων Ζησόπουλος
    Συνεργάτης του Gyn.gr
    Αποδεκτή απάντησηPending Moderation
    Aγαπητή Φίλη! Καθυστερησεις   αυτής  της διαρκειας, δεν  εμφανίζουν  γυναίκες που προηγουμενως ειχαν  κανονικό  κυκλο... Γυναίκες   όμως που   ειχαν προηγουμενως  καθυστερησεις, με την διακοπή του χαπιου  με   μεγαλη πιθανότητα  θα τις ξαναέχουν.. Για την ακμη: Ακομη κι  αν ειχες  προ του χαπιου ακμη,  καποτε  πρεπει να διακοψεις... Τεσσερα χρόνια  ειναι  αρκετα  για  να   το δοκιμάσεις,,Συνηθως    δεν επανεμφανιζεται,  ή έστω δεν  επανεμφανίζεται συντομα...  Θα  δεις... Φιλικά Π.Ζ

    Δρ.Ζησόπουλος Παρμενίων.
    Μαιευτήρας Γυναικολόγος (1937 - 2020).
    Το 2001 Δημιούργησε την ιστοσελίδα ιατρικών πληροφοριών Gyn.gr με στόχο την άμεση και αξιόπιστη πληροφόρηση της σύγχρονης γυναίκας σε θέματα Υγείας και Πρόληψης η οποία υφίσταται και συνεχίζει το έργο του μέχρι σήμερα.
    Απεβίωσε στις 8-1-2020 ετών 82.
    1. Παρασκευή, 23 Ιανουαρίου 2015
    2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
    3. # 1


    There are no replies made for this post yet.
    However, you are not allowed to reply to this post.