default_mobilelogo
    1. MadamZou
    2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
    3. Κυριακή, 22 Φεβρουαρίου 2015
    Καλησπέρα σας Έχω σταματήσει τα αντισυλληπτικά εδώ και δύο μήνες Στην πρώτη φορά μου ήρθε κανονικά! Τώρα όμως εχω 7 μέρες καθυστέρηση, κάτι που είναι περίεργο διότι και πριν παρω τα αντισυλληπτικά είχα σταθερό κύκλο! Δεν παρουσιάζω σημάδια εγκυμοσύνης πιστεύω... Αλλά πραγματικά εχω αγχοθεί παρα πολύ υπάρχει κάποια λογική εξήγηση που δεν μου έρχεται?
    Δρ.Παρμενίων Ζησόπουλος
    Συνεργάτης του Gyn.gr
    Αποδεκτή απάντησηPending Moderation
    Αγαπητή Φίλη! Για απλη΄ διαταραχη  κυκλου προκειται,  που οφείλεται  στο χαπι... Σε μερικες  περιπτωσεις προκαλει παροδική αμηνορροια ( Post-Pill- Amenorrhoe).. Κατά την εκτίμηση  μου, το θεμα  θα   αποκατασταθει  από  μονο του, (περιπου εντος  μηνός) Π.Ζ

    Δρ.Ζησόπουλος Παρμενίων.
    Μαιευτήρας Γυναικολόγος (1937 - 2020).
    Το 2001 Δημιούργησε την ιστοσελίδα ιατρικών πληροφοριών Gyn.gr με στόχο την άμεση και αξιόπιστη πληροφόρηση της σύγχρονης γυναίκας σε θέματα Υγείας και Πρόληψης η οποία υφίσταται και συνεχίζει το έργο του μέχρι σήμερα.
    Απεβίωσε στις 8-1-2020 ετών 82.
    1. Τρίτη, 24 Φεβρουαρίου 2015
    2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
    3. # 1


    There are no replies made for this post yet.
    However, you are not allowed to reply to this post.