default_mobilelogo
    1. jo95
    2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
    3. Τετάρτη, 29 Ιουλίου 2015
    Γεια σας! Στις 6 του μηνος πηρα το χαπι της επομενης ημερας (norlevo) μετα απο ατυχημα με το αγορι μου. Στις 10 του μηνος ειχα καφε υγρα για  μια βδομαδα περιπου και μετα απο δυο μερες μ ηρθε κοκκινο αιμα περιοδου για δυο-τρεις μερες αλλα με ελαχιστη ροη.  Και να τονισω οτι περιμενα περιοδο στις 26.Προκειται για διαταραχη κυκλου λογω του χαπιου ή ειμαι εγγυος;
    Δρ.Παρμενίων Ζησόπουλος
    Συνεργάτης του Gyn.gr
    Αποδεκτή απάντησηPending Moderation
    Aγαπητή Φίλη! Το χαπι  διαταρασσει τον ρεχοντα κυκλο, πορκειμενου  η γυναικα  να   μεινει  εγκυος.. Το αιμα οφειλεται στο  Norlevo,,  Δεν εχεις  μεινει εγκυος.. Απ΄εδω  και  περα  θα δεις πως θα  ρυθμιστει  ο  κυκλος σου.. Ισως  αργησει  καωπς,  ισως ελθει στις μερες  του Φιλικά Π.Ζ

    Δρ.Ζησόπουλος Παρμενίων.
    Μαιευτήρας Γυναικολόγος (1937 - 2020).
    Το 2001 Δημιούργησε την ιστοσελίδα ιατρικών πληροφοριών Gyn.gr με στόχο την άμεση και αξιόπιστη πληροφόρηση της σύγχρονης γυναίκας σε θέματα Υγείας και Πρόληψης η οποία υφίσταται και συνεχίζει το έργο του μέχρι σήμερα.
    Απεβίωσε στις 8-1-2020 ετών 82.
    1. Τετάρτη, 29 Ιουλίου 2015
    2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
    3. # 1


    There are no replies made for this post yet.
    However, you are not allowed to reply to this post.