user_mobilelogo
Nicole.natasa , Stellina και 231 επισκέπτες
  1. Βούλα123
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. Τετάρτη, 25 Νοεμβρίου 2015
Καλησπέρα σας!!! Την προηγούμενη εβδομάδα πήρα τις καλλιέργειες και μου βρήκαν  candida. Ολα τα άλλα ήταν αρνητικά. Ξεκίνησα για 5 μέρες κάθε βράδυ κολπική κρέμα lomexin και συνεχίσω με κολπικά υπόθετα eva biolact. Το θέμα μου είναι ότι από την τρίτη μέρα εφαρμογής της lomexin μαζί με την κρέμα όταν σκουπίζομαι βγάζω και ροζ υγρά. Έχω ανησυχήσει και ο γιατρός μου λείπει αυτές τις μέρες. Τι μπορεί να είναι?  Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
Κοφινάκος Παναγιώτης
Συνεργάτης του Gyn.gr
Αποδεκτή απάντηση Pending Moderation
Αγαπητή φίλη. Καμία ανησυχία. Μπορεί να είναι από τη χρήση των ενδοκολπικών σκευασμάτων. Δε χρειάζεται να σε δει άμεσα ο γιατρός σου. Θα τον ενημερώσεις με την πρώτη ευκαιρία. Φιλικά Π.Κ.
Δρ. Παναγιώτης Δ. Κοφινάκος Μαιευτήρας - Χειρουργός - Γυναικολόγος Διδάκτωρ Πανεπιστημίου Αθηνών Ιατρείο: Τζων Κέννεντυ 40 Περιστέρι - Αθήνα Τηλ: 211- 2215099 Κιν: 6972-911176 Fax: 211-2215106 Web site: http://kofinakos.gr Συνεργάτης Μαιευτηρίου 'Ρέα'.
  1. Πέμπτη, 26 Νοεμβρίου 2015
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. # 1


There are no replies made for this post yet.
However, you are not allowed to reply to this post.