user_mobilelogo
  1. Nelly2010
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. Πέμπτη, 14 Απριλίου 2016
Καλησπέρα! Επειδή τον τελευταίο καιρό ταλαιπωρούμαι από μύκητες, τις προάλλες χρησιμοποίησα ένα κολπικό υπόθετο travogen, το οποίο μου είχε συστήσει την προηγούμενη φορά ο γυναικολόγος μου. Σήμερα είναι η δεύτερη μέρα από τότε που το χρησιμοποίησα και παρατηρώ ακόμη μια λευκή, σχετικά κολλώδη έκκριση, η οποία είναι βέβαια μειωμένη σε σχέση με χτες.
Θεωρείτε ότι είναι φυσιολογικό λόγω του υπόθετου ή μήπως είναι κάτι άλλο?
Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
Κοφινάκος Παναγιώτης
Συνεργάτης του Gyn.gr
Αποδεκτή απάντηση Pending Moderation
Αγαπητή φίλη. Είναι υπολείματα από το υπόθετο. Φιλικά Π.Κ.
Δρ. Παναγιώτης Δ. Κοφινάκος Μαιευτήρας - Χειρουργός - Γυναικολόγος Διδάκτωρ Πανεπιστημίου Αθηνών Ιατρείο: Τζων Κέννεντυ 40 Περιστέρι - Αθήνα Τηλ: 211- 2215099 Κιν: 6972-911176 Fax: 211-2215106 Web site: http://kofinakos.gr Συνεργάτης Μαιευτηρίου 'Ρέα'.
  1. Πέμπτη, 14 Απριλίου 2016
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. # 1


There are no replies made for this post yet.
However, you are not allowed to reply to this post.