default_mobilelogo
    1. Reoylitsa
    2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
    3. Τρίτη, 24 Μαΐου 2016
    Καλησπέρα γιατρέ ηθελα να σας ρωτησω το εξής !! Για 5 χρονια συνεχόμενα έπαιρνα αντισσυληπτικα μονο για λόγους αντισσυληψης τα οποία κ τα σταμάτησα 19/3 !!! Εχω λοιπόν παρατηρήσει ότι εχω βγάλει κάποια σπυριά στο μέτωπο σαν μικρα μπιμπικακια πιο πολυ κ διάσπαρτα στο πρόσωπο καθώς επίσης κ αρκετή λιπαρότητα !!!! Εσείς πιστεύετε οτι οφείλεται στην διακοπή αντισσυληπτικων κ αν Ναι θα υποχωρήσουν με το πέρας του χρόνου ;;; Να αναφέρω ότι πριν την λήψη αντισσυληπτικων δεν ειχα ιδιατερο πρόβλημα ακμης !!!! Σας ευχαριστω !!!!
    Κοφινάκος Παναγιώτης
    Συνεργάτης του Gyn.gr
    Αποδεκτή απάντησηPending Moderation
    Αγαπητή φίλη. Μπορεί να επηρέασε η διακοπή των χαπιών. Ας τα δει ένας δερματολόγος από κοντά. Φιλικά Π.Κ.
    Δρ. Παναγιώτης Δ. Κοφινάκος Μαιευτήρας - Χειρουργός - Γυναικολόγος Διδάκτωρ Πανεπιστημίου Αθηνών Ιατρείο: Τζων Κέννεντυ 40 Περιστέρι - Αθήνα Τηλ: 211- 2215099 Κιν: 6972-911176 Fax: 211-2215106 Web site: http://kofinakos.gr Συνεργάτης Μαιευτηρίου 'Ρέα'.
    1. Τετάρτη, 25 Μαΐου 2016
    2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
    3. # 1


    There are no replies made for this post yet.
    However, you are not allowed to reply to this post.