default_mobilelogo
    1. elenaki19
    2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
    3. Πέμπτη, 04 Αυγούστου 2016
    Γεια σας!Παίρνω τα αντισυλληπτικά yasminelle εδώ και 2 χρόνια!προχθές μετά την σεξουαλική επαφή είδα λίγο αίμα όταν πήγα στην τουαλέτα!Πήγα ξανά μετά από 5 λεπτά και είχα πάλι λίγο αλλά μετά από αυτό δεν ξαναέβγαλα αίμα και όλα ήταν καλά!Τα χάπια τα παίρνω κανονικά και δεν έχω ξεχάσει να πάρω κάποιο!Η περίοδος είναι να μου έρθει σε 1μιση βδομάδα! Τι μπορεί να φταίει για το αίμα?
    Δρ.Παρμενίων Ζησόπουλος
    Συνεργάτης του Gyn.gr
    Αποδεκτή απάντησηPending Moderation
    Αγαπητή Φίλη!
    Το  πλεον  πιθανό ειναι  καποιος  επιφανειακός  μικροτραυατισμός  απο την σεξουαλικικη  σχεση. Δεν   θ΄ανησυχησψ  ΄΄με το πρωτο΄΄,,Αν  αυτό  επαναληφθεί  εκ νεου,  θα ριξει μια μαιτα  ΄΄ο δικός σου '''...Οπως  και  να ειχει,  δεν περιμενω  τίποτε  σημαντικό..
    Φιλικά
    Π.Ζ
    Δρ.Ζησόπουλος Παρμενίων.
    Μαιευτήρας Γυναικολόγος (1937 - 2020).
    Το 2001 Δημιούργησε την ιστοσελίδα ιατρικών πληροφοριών Gyn.gr με στόχο την άμεση και αξιόπιστη πληροφόρηση της σύγχρονης γυναίκας σε θέματα Υγείας και Πρόληψης η οποία υφίσταται και συνεχίζει το έργο του μέχρι σήμερα.
    Απεβίωσε στις 8-1-2020 ετών 82.
    1. Παρασκευή, 05 Αυγούστου 2016
    2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
    3. # 1


    There are no replies made for this post yet.
    However, you are not allowed to reply to this post.