default_mobilelogo
    1. Nanavarney
    2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
    3. Δευτέρα, 12 Σεπτεμβρίου 2016
    Καλησπέρα θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση: τέλη Αυγούστου τελείωσε η περίοδος μου ήρθα σε επαφή αλλά.επειδη ειζα αμφιβολίες πήρα το χάπι της επόμενης ημέρας. Μευα από τρεις ημέρες μκυ ήρθε ξανά περίοδος η οποία κράτησε κανονικά. Αφού τελείωσε ειζα μόνο επαφές με προφυλαξη και μια μόνο τριβή χωρίς.. 3 μέρες μετά πάλι περίπου άρχισα να βγάζω αίμα και πονάω σαν να εζω περίοδο..  Ξέρετε μήπως αν είναι κάτι σοβαρό? Υπάρχει περίπτωση εγκυμοσύνης? Ευχαριστώ εκ των προτέρων 
    Δρ.Παρμενίων Ζησόπουλος
    Συνεργάτης του Gyn.gr
    Αποδεκτή απάντησηPending Moderation
    Αγαπητη   Φίλη!
    Οφειλεται  στο  χαπι  (προκειμενου  να  μην συλλαβεις, διαταρασσουμετον  κυκλο σου! )..  Ο  κυκλος  θα  ξαναβρει τον ρυθμό του.. Ασφαλως δεν εμεινες  εγκυος...
    Φιλικά
    Π.Ζ
    Δρ.Ζησόπουλος Παρμενίων.
    Μαιευτήρας Γυναικολόγος (1937 - 2020).
    Το 2001 Δημιούργησε την ιστοσελίδα ιατρικών πληροφοριών Gyn.gr με στόχο την άμεση και αξιόπιστη πληροφόρηση της σύγχρονης γυναίκας σε θέματα Υγείας και Πρόληψης η οποία υφίσταται και συνεχίζει το έργο του μέχρι σήμερα.
    Απεβίωσε στις 8-1-2020 ετών 82.
    1. Τρίτη, 13 Σεπτεμβρίου 2016
    2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
    3. # 1


    There are no replies made for this post yet.
    However, you are not allowed to reply to this post.