user_mobilelogo
evapan και 181 επισκέπτες
  1. Mary2
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. Σάββατο, 28 Ιανουαρίου 2017
Γιατρε καλημερα σας.
Θα ηθελα τη γνωμη σας γιατι δεν ξερω αν πρεπει να επισκεφτω γυναικολογο προς το παρον για το συγκεκριμενο θεμα.
Πριν 5 μερες.χρησιμοποιησα ταμπον κατα τη διαρκεια της περιοδου μου,το οποιο.ομως αφαιρεσα 10 λεπτα μετα την τοποθετηση του γιατι δεν με βολευε.οταν το εβγαλα ενιωσα εντονη τριβη(ισως να το τραβηξα αποτομα).
Σε επαφη που ηρθα με τον συζυγο μου χτες,ενιωσα ενα ελαφρυ τσουξιμο στο σημειο εκεινο.
Τι με συμβουλευετε;
Σας ευχαριστω πολυ
Δρ.Παρμενίων Ζησόπουλος
Συνεργάτης του Gyn.gr
Αποδεκτή απάντηση Pending Moderation
Αγαπητη   Φίλη!
Εκτιμώ,  ότι αυτό  θα περασει  από  μονο του.. Αν το ενοχλημα συνεχισει, τοτε  ας  το δει  ο γιατρός σας  ακομη  μια  φορά. Εχω την άποψη,  ότι το ενοχλημα  δεν  πρεπει να οφείλεται στο  ταμπον.΄.
Φιλικά
Π.Ζ
Δρ.Ζησόπουλος Παρμενίων.
Μαιευτήρας Γυναικολόγος (Σε σύνταξη.)
Εκάβης 1 4 όροφος Τηλ: (2310) 828594 Fax : Τ.Κ. 54621, Θεσσαλονίκη email: [email protected]
  1. Σάββατο, 28 Ιανουαρίου 2017
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. # 1


There are no replies made for this post yet.
However, you are not allowed to reply to this post.