default_mobilelogo
    1. tkonstantina
    2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
    3. Τρίτη, 23 Μαΐου 2017
    Καλησπερα! Ειμαι 29 ετων και παίρνω αντισυλληπτικα labous εδω και πολυ καιρο. Την Πεμπτη και ενω βρισκομουν στην 7η μέρα που έπαιρνα το χάπι,εμφάνισα ηπια διάρροια περίπου 1.5-2 ώρες μετά που το πηρα. Δεν ηταν πολυ εντονη και επειδη μονο σε περιστατικα εντονης διαροιας ξερω οτι πρεπει να παιρνεις απο εφεδρικο κουτι,εκρινα πως δε πρεπει να παρω δευτερο χαπι. Συνεχιζω λοιπον κανονικα. Αναρωτιεμαι αν εκανα ανοησια και αν πρεπει να χρησιμοποιω εξτρα αντισυλληπτικα μέτρα με τον συντροφο μου. Λογω αποστασης,πιθανον να ερθουμε σε επαφη 3-4 μερες πριν την περιοδο μου. Πρεπει να προσεχω επιπλεον; υπαρχει περιπτωση να εχει γινει ωορρηξια;Σας ευχαριστώ πολυ.(Νάντια)
    Δρ.Παρμενίων Ζησόπουλος
    Συνεργάτης του Gyn.gr
    Αποδεκτή απάντησηPending Moderation
    Αγαπητή Φίλη!
    Οχι,  εκτιμω  ότι   δεν  θα εχεις προβλημα
    Π.Ζ
    Δρ.Ζησόπουλος Παρμενίων.
    Μαιευτήρας Γυναικολόγος (1937 - 2020).
    Το 2001 Δημιούργησε την ιστοσελίδα ιατρικών πληροφοριών Gyn.gr με στόχο την άμεση και αξιόπιστη πληροφόρηση της σύγχρονης γυναίκας σε θέματα Υγείας και Πρόληψης η οποία υφίσταται και συνεχίζει το έργο του μέχρι σήμερα.
    Απεβίωσε στις 8-1-2020 ετών 82.
    1. Παρασκευή, 26 Μαΐου 2017
    2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
    3. # 1


    There are no replies made for this post yet.
    However, you are not allowed to reply to this post.