default_mobilelogo
    1. Eviek
    2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
    3. Τρίτη, 27 Ιουνίου 2017
    Ειμαι 31 ετων και παιρνω περιπου 10 χρονια αντισυλληπτικα. Εκανα ενα διαλειμμα 2 μηνων απλα για να αφησω τον οργανισμο μου να λειτουργησει χωρις ορμονες. Αυτη την εβδομαδα ξεκινησα παλι τα χαπια (Yasmine). Πηρα το πρωτο την πρωτη ημερα της περιοδου μου (ειχα πολυ λιγο αιμα πριν παρω το χαπι) και απ την δευτερη ημερα μου κοπηκε η περιοδος. Συνεχιζω να παιρνω τα χαπια και δεν εχω καθολου αιμα αλλά εχω κατα διαστηματα  ενοχλησεις και ποναλακια περιοδου στην κοιλια. Ειναι φυσιολογικο; Πρεπει να επισκεφτω γιατρο;  Σας ευχαριστω πολυ για το χρονο σας!
    Δρ.Παρμενίων Ζησόπουλος
    Συνεργάτης του Gyn.gr
    Αποδεκτή απάντησηPending Moderation
    Οφείλεται στο χαπι   Να μην  εξηγώ τώρα το  γιατί και πως,,
    Για την εξέταση  στον  γυναικολόγο:  Μονον να βλάψει  δεν μπορεί..
    Φιλικά
    Π.Ζ
    Δρ.Ζησόπουλος Παρμενίων.
    Μαιευτήρας Γυναικολόγος (1937 - 2020).
    Το 2001 Δημιούργησε την ιστοσελίδα ιατρικών πληροφοριών Gyn.gr με στόχο την άμεση και αξιόπιστη πληροφόρηση της σύγχρονης γυναίκας σε θέματα Υγείας και Πρόληψης η οποία υφίσταται και συνεχίζει το έργο του μέχρι σήμερα.
    Απεβίωσε στις 8-1-2020 ετών 82.
    1. Τρίτη, 27 Ιουνίου 2017
    2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
    3. # 1


    There are no replies made for this post yet.
    However, you are not allowed to reply to this post.