user_mobilelogo
  1. lilak
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. Παρασκευή, 08 Δεκεμβρίου 2017
Χαίρετε. Εδώ και αρκετά χρόνια κάνω χρήση αντισυλληπτικών, αλλά πρώτη φορα παθαίνω κατι τέτοιο: Στη μέση του κουτιού μού ήρθε αιμορραγία σαν περίοδος και είναι η 6η μέρα που μου κρατάει -ενώ συνεχίζω κανονικά τα χάπια-.
Κοφινάκος Παναγιώτης
Συνεργάτης του Gyn.gr
Αποδεκτή απάντηση Pending Moderation
Αγαπητή φίλη.
Θα μιλήσεις με το γιατρό σου μήπως χρειαστεί να σου αλλάξει το σκεύασμα από τον επόμενο μήνα.
Φιλικά
Π.Κ.
Δρ. Παναγιώτης Δ. Κοφινάκος Μαιευτήρας - Χειρουργός - Γυναικολόγος Διδάκτωρ Πανεπιστημίου Αθηνών Ιατρείο: Τζων Κέννεντυ 40 Περιστέρι - Αθήνα Τηλ: 211- 2215099 Κιν: 6972-911176 Fax: 211-2215106 Web site: http://kofinakos.gr Συνεργάτης Μαιευτηρίου 'Ρέα'.
  1. Παρασκευή, 08 Δεκεμβρίου 2017
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. # 1


There are no replies made for this post yet.
However, you are not allowed to reply to this post.