default_mobilelogo
    1. Επισκέπτης
    2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
    3. Δευτέρα, 26 Σεπτεμβρίου 2011
    Καλησπέρα σας. Η ερώτησή μου είναι η εξής: Είχα ακούσει πως υπάρχει κάποιο χάπι που καθυστερεί την περίοδο. Ισχύει κάτι τέτοιο; Σε μια εβδομάδα σχεδόν φεύγω για διακοπές με το αγόρι μου και δεν θα ήθελα...καταλαβαίνετε.. Να σημειώσω πως είχα μια μικρή καθυστέρηση 2 ημερών περίπου.. Θα παρακαλούσα για μια σύντομη απάντηση εαν είναι δυνατόν. Ευχαριστώ.
    Δρ.Παρμενίων Ζησόπουλος
    Συνεργάτης του Gyn.gr
    Αποδεκτή απάντησηPending Moderation
    Αγαπητή φίλη,  ναι  υπαρχει  προγματικά  η δυνατότητα να γίνει  αυτό  που  λές. Ωστόσο από την σελίδα  αυτή,  δεν  μπορεί  να δοθούν  συνταγές δραστικών φαρμάκων,  μια  και  οι γιατροί που την  διακινούν δεν έχουν ελέγξει  το ιστορικό σου  και φυσικά  δεν γνωρίζουν  την  γυναικολογική σου  κατάσταση. Ειναι  σωστότερο  ν΄ αποτανθείς   λοιπόν στον γυναικολογο σου.
    Με  φιλικούς  χαιρετισμούς

    Π.Ζ.
    Δρ.Ζησόπουλος Παρμενίων.
    Μαιευτήρας Γυναικολόγος (1937 - 2020).
    Το 2001 Δημιούργησε την ιστοσελίδα ιατρικών πληροφοριών Gyn.gr με στόχο την άμεση και αξιόπιστη πληροφόρηση της σύγχρονης γυναίκας σε θέματα Υγείας και Πρόληψης η οποία υφίσταται και συνεχίζει το έργο του μέχρι σήμερα.
    Απεβίωσε στις 8-1-2020 ετών 82.
    1. Δευτέρα, 26 Σεπτεμβρίου 2011
    2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
    3. # 1


    There are no replies made for this post yet.
    However, you are not allowed to reply to this post.