default_mobilelogo
    1. Maria2000
    2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
    3. Κυριακή, 24 Μαΐου 2020
    Καλησπέρα γιατρέ σας είχα πει ότι πείρα το χάπι της επόμενης μέρας μετά μου άργησε η περίοδος μου 3 μέρες αφού έκανα την παύση από τα αντισυλληπτικά το θέμα μου είναι τώρα ότι από την τελευταία μέρα της περιόδου είχα τάσεις εμετού και αυτό συνεχίζεται εδώ και μια εβδομάδα μήπως φταίει το χάπι;
    Κοφινάκος Παναγιώτης
    Συνεργάτης του Gyn.gr
    Αποδεκτή απάντησηPending Moderation
    Αγαπητή φίλη.
    Μάλλον όχι.
    Καλύτερα να σε δει κάποιος παθολόγος, από κοντά, για οδηγίες.
    Φιλικά
    Π.Κ.
    Δρ. Παναγιώτης Δ. Κοφινάκος Μαιευτήρας - Χειρουργός - Γυναικολόγος Διδάκτωρ Πανεπιστημίου Αθηνών Ιατρείο: Τζων Κέννεντυ 40 Περιστέρι - Αθήνα Τηλ: 211- 2215099 Κιν: 6972-911176 Fax: 211-2215106 Web site: http://kofinakos.gr Συνεργάτης Μαιευτηρίου 'Ρέα'.
    1. Δευτέρα, 25 Μαΐου 2020
    2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
    3. # 1


    There are no replies made for this post yet.
    However, you are not allowed to reply to this post.