user_mobilelogo
  1. olgaion
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. Τρίτη, 08 Ιανουαρίου 2019
Γεια σας...συγχαρητήρια για τη σελίδα σας..
Εγω παιρνω αντισυλληπτικά(yasminelle) εδω και 6 μήνες
Τα παίρνω παντα στην ωρα τους χωρις να ξεχάσω κάποιο..
Αυτό το μήνα ενώ μου ήρθε περιοδος το πρήξιμο στο στήθος συνεχίστηκε
Από περιέργεια εκανα ενα τεστ κυήσεως αλλα μου βγήκε αρνητικό...ειναι φυσιολογικο σύμπτωμα το να έχω πρησμένο στήθος ενώ παιρνω αντισυλληπτικά?
Διότι νομιζα πως όλα τα συμπτώματα στο 2μηνο σταματανε
Κοφινάκος Παναγιώτης
Συνεργάτης του Gyn.gr
Αποδεκτή απάντηση Pending Moderation
Αγαπητή φίλη.
Συμβαίνει κάποιες φορές γιατί πρόκειται για ορμονικό σκεύασμα που επηρεάζει και την τάση στους μαστούς, ίσως σε συνδυασμό και με κούραση, κρύο ή στρεσογόνες καταστάσεις.
Καμία ανησυχία λοιπόν.
Φιλικά
Π.Κ.
Δρ. Παναγιώτης Δ. Κοφινάκος Μαιευτήρας - Χειρουργός - Γυναικολόγος Διδάκτωρ Πανεπιστημίου Αθηνών Ιατρείο: Τζων Κέννεντυ 40 Περιστέρι - Αθήνα Τηλ: 211- 2215099 Κιν: 6972-911176 Fax: 211-2215106 Web site: http://kofinakos.gr Συνεργάτης Μαιευτηρίου 'Ρέα'.
  1. Τρίτη, 08 Ιανουαρίου 2019
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. # 1


There are no replies made for this post yet.
However, you are not allowed to reply to this post.