default_mobilelogo
    1. ΜΑΙΡΗ
    2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
    3. Σάββατο, 22 Δεκεμβρίου 2018
    Καλησπέρα σας! Είμαι 32 ετων κ εδώ κ 8 χρόνια λαμβάνω αντισυλληπτικά yasmin.Είμαι στο 20 χάπι κ παρατήρησα οτι έχω ελάχιστο αίμα.Τι μπορεί να συμβαίνει?Μπορεί να μγην με καλύπτει το χάπι κ σαν προστασία?Δεν έχω ξεχάσει κανένα χάπι κ είμαι συνεπής στην ώρα λήψης τους.Το τεστ παπ ηταν αρνητικό κ ο κολπικός υπέρηχος που έγιναν στις 5/12 ηταν καλός.Σας ευχαριστώ!
    Δρ.Παρμενίων Ζησόπουλος
    Συνεργάτης του Gyn.gr
    Αποδεκτή απάντησηPending Moderation
    Aγαπητή φίλη!
    μάλλον τίποτε σημαντικό δεν συμβαίνει, αφού τόσο πρόσφατα σε είδαν γυναικολογικά,
    Το ανιτσυλληπτικό που παίρνεις είναι χαμηλής δοσολογίας κι είναι δυνατόν κάποια ποσότητα του
    γαι διάφορους λόγους να μην απορροφηθεί , οπότε αυτό το ΄΄μικροέλλειμα, προξενεί την μικροαιμόρροια, Πρόκειται για κάτι που ΄΄συμβαίνει εδώ κι εκεί΄΄.
    Λογικά η περίοδος θα εμφανιστεί, όπως την περιμένεις. και προφανώς θα τα πας καλά. Αν όχι, εξυπακουεται ότι πρέπει να το δει γυναικολόγος από κοντά.
    Φιλικύ
    Π.Ζ :) :) :)
    Δρ.Ζησόπουλος Παρμενίων.
    Μαιευτήρας Γυναικολόγος (1937 - 2020).
    Το 2001 Δημιούργησε την ιστοσελίδα ιατρικών πληροφοριών Gyn.gr με στόχο την άμεση και αξιόπιστη πληροφόρηση της σύγχρονης γυναίκας σε θέματα Υγείας και Πρόληψης η οποία υφίσταται και συνεχίζει το έργο του μέχρι σήμερα.
    Απεβίωσε στις 8-1-2020 ετών 82.
    1. Κυριακή, 23 Δεκεμβρίου 2018
    2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
    3. # 1


    There are no replies made for this post yet.
    However, you are not allowed to reply to this post.