user_mobilelogo
annamari και 222 επισκέπτες
  1. Eleni1
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. Δευτέρα, 06 Μαΐου 2019
Χαίρετε,

Την Παρασκευή πήγα στο γυναικολόγο και μου βρήκε πως έχω φλεγμονή και έτσι μου έγραψε την κρέμα climycen. Από την πρώτη μέρα που τη χρησιμοποίησα έβγαζα αίμα κ αρχικά κάτι κομμάτια που ήταν διαφορετικά από βλέννα. Συνεχίζω και βγάζω αίμα και τώρα την 3η μέρα χρήση της. Να ενημερώσω πως δεν είναι περίοδος από τη στιγμή που παίρνω αντισυλλιπτικά λόγω πολυκυστικών και η περίοδος μου είναι πάντα φιξαρισμένη. Είναι λοιπόν φυσιολογικό ν βγάζω αίμα λόγω της χρήσης της κρέμας; Να τη συνεχίσω μέχρι το τέλος θεραπείας;
Κοφινάκος Παναγιώτης
Συνεργάτης του Gyn.gr
Αποδεκτή απάντηση Pending Moderation
Αγαπητή φίλη.
Μάλλον κάποιος μικροτραυματισμός κατά τη διάρκεια χρήσης της πρέπει να γίνεται.
Καλύτερα ενημέρωσε το γιατρό σου για οδηγίες.
Φιλικά
Π.Κ.
Δρ. Παναγιώτης Δ. Κοφινάκος Μαιευτήρας - Χειρουργός - Γυναικολόγος Διδάκτωρ Πανεπιστημίου Αθηνών Ιατρείο: Τζων Κέννεντυ 40 Περιστέρι - Αθήνα Τηλ: 211- 2215099 Κιν: 6972-911176 Fax: 211-2215106 Web site: http://kofinakos.gr Συνεργάτης Μαιευτηρίου 'Ρέα'.
  1. Δευτέρα, 06 Μαΐου 2019
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. # 1


There are no replies made for this post yet.
However, you are not allowed to reply to this post.