default_mobilelogo
    1. ddfish
    2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
    3. Πέμπτη, 25 Ιανουαρίου 2018
    καλησπερα εχω ξεκινσηει τα cyclacur για ρυθμιση περιοδου τωρα στα ασπρα χαπακια ειμαι στο 5ο και εχω πολυ αιμα ,τι μπορει αν φταiει?

    Δρ.Παρμενίων Ζησόπουλος
    Συνεργάτης του Gyn.gr
    Αποδεκτή απάντησηPending Moderation
    Αγαπητη  Φίλη, 
    αν  εχεις πάρει  για 5  ημέρες χαπια και  το αιμα  δεν σταματάει, ειναι σκοπιμο  να σ  εδει  ο γιατρός  σου εκ  νέου,.Τουλάχιστον να μιλησεις  μαζι του.  Το ερωτημα σου δεν μπτιείν΄ απαντηθεί ΄΄στο έτσι΄΄  διαδικτυακά. Συνηθως  παντως δεν πορκειτια για κακιτ σοβαρό/
    Φιλικά
    Π.Ζ 
    Δρ.Ζησόπουλος Παρμενίων.
    Μαιευτήρας Γυναικολόγος (1937 - 2020).
    Το 2001 Δημιούργησε την ιστοσελίδα ιατρικών πληροφοριών Gyn.gr με στόχο την άμεση και αξιόπιστη πληροφόρηση της σύγχρονης γυναίκας σε θέματα Υγείας και Πρόληψης η οποία υφίσταται και συνεχίζει το έργο του μέχρι σήμερα.
    Απεβίωσε στις 8-1-2020 ετών 82.
    1. Σάββατο, 27 Ιανουαρίου 2018
    2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
    3. # 1


    There are no replies made for this post yet.
    However, you are not allowed to reply to this post.