user_mobilelogo
  1. ddfish
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. Πέμπτη, 25 Ιανουαρίου 2018
καλησπερα εχω ξεκινσηει τα cyclacur για ρυθμιση περιοδου τωρα στα ασπρα χαπακια ειμαι στο 5ο και εχω πολυ αιμα ,τι μπορει αν φταiει?

Δρ.Παρμενίων Ζησόπουλος
Συνεργάτης του Gyn.gr
Αποδεκτή απάντηση Pending Moderation
Αγαπητη  Φίλη, 
αν  εχεις πάρει  για 5  ημέρες χαπια και  το αιμα  δεν σταματάει, ειναι σκοπιμο  να σ  εδει  ο γιατρός  σου εκ  νέου,.Τουλάχιστον να μιλησεις  μαζι του.  Το ερωτημα σου δεν μπτιείν΄ απαντηθεί ΄΄στο έτσι΄΄  διαδικτυακά. Συνηθως  παντως δεν πορκειτια για κακιτ σοβαρό/
Φιλικά
Π.Ζ 
Δρ.Ζησόπουλος Παρμενίων.
Μαιευτήρας Γυναικολόγος (Σε σύνταξη.)
Εκάβης 1 4 όροφος Τηλ: (2310) 828594 Fax : Τ.Κ. 54621, Θεσσαλονίκη email: [email protected]
  1. Σάββατο, 27 Ιανουαρίου 2018
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. # 1


There are no replies made for this post yet.
However, you are not allowed to reply to this post.