default_mobilelogo
    1. KLEOPATRA
    2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
    3. Πέμπτη, 02 Ιανουαρίου 2014
     
    Καλημέρα Γιατρέ

    Ελπίζω να είστε καλά .

    Βρίσκομαι στον 7ο μήνα της εγκυμοσύνης και έχω βγάλει κάτι ΜΥΡΜΗΓΚΙΕΣ στο πόδι από κάτω . Η δερματολόγος μου έδωσε μια αλοιφή η οποία λέγεται DUOFILM . Λέτε η χρήση του να επηρεάσει το έμβρυο ?
    Δρ.Παρμενίων Ζησόπουλος
    Συνεργάτης του Gyn.gr
    Αποδεκτή απάντησηPending Moderation
     
    Αγαπητή    Φίλη,  όχι.  Εξ  άλλου, στον 7ο  μήνα ελάχιστα πράγματα μπορούν  να επηρεάσουν το εμβρυο.
    Δρ.Ζησόπουλος Παρμενίων.
    Μαιευτήρας Γυναικολόγος (1937 - 2020).
    Το 2001 Δημιούργησε την ιστοσελίδα ιατρικών πληροφοριών Gyn.gr με στόχο την άμεση και αξιόπιστη πληροφόρηση της σύγχρονης γυναίκας σε θέματα Υγείας και Πρόληψης η οποία υφίσταται και συνεχίζει το έργο του μέχρι σήμερα.
    Απεβίωσε στις 8-1-2020 ετών 82.
    1. Πέμπτη, 02 Ιανουαρίου 2014
    2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
    3. # 1


    There are no replies made for this post yet.
    However, you are not allowed to reply to this post.