user_mobilelogo
DIMITRA8 , eleftheria και 150 επισκέπτες
  1. Itzi
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. Κυριακή, 17 Ιουνίου 2012
Την τετάρτη στις 13-06 πήρα το ellaOne..Εάν κάνω αυτές τις μέρες εξετάσεις ούρων και αίματος θα φανεί ότι το έχω λάβει?Επίσης από τη μέρα που το πήρα νιώθω ένα τσούξιμο όταν ουρώ και μερικές φορές έχω ένα ροζ χρώμα όταν σκουπίζομαι.Είναι από το χάπι?Eυχαριστώ εκ των προτέρων.
Δρ.Παρμενίων Ζησόπουλος
Συνεργάτης του Gyn.gr
Αποδεκτή απάντηση Pending Moderation
Αγαπητή Φίλη! Η εξεταση δεν μπορει να διαπιστωσει ότι πηρες χάπι.. Το λιγο αιματάκι, μπορεί να οφειλειται σ΄ αυτό... Το τσούξιμο στην ουρηση, ή η συχνοουρία , οφείλονται μαλλον σε καποιο μικροερεθμισμό της ουροδοχου κύστεως ..Κανε μια γενικη εξεταση ουρων, αν στο μεταξυ δεν περασε,, Φιλικα\ Π.Ζ
Δρ.Ζησόπουλος Παρμενίων.
Μαιευτήρας Γυναικολόγος (1937 - 2020).
Το 2001 Δημιούργησε την ιστοσελίδα ιατρικών πληροφοριών Gyn.gr με στόχο την άμεση και αξιόπιστη πληροφόρηση της σύγχρονης γυναίκας σε θέματα Υγείας και Πρόληψης η οποία υφίσταται και συνεχίζει το έργο του μέχρι σήμερα.
Απεβίωσε στις 8-1-2020 ετών 82.
  1. Κυριακή, 17 Ιουνίου 2012
  2. ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ
  3. # 1


There are no replies made for this post yet.
However, you are not allowed to reply to this post.